Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

pa malo mi bezobrazna cena jebiga, nije da imaju neki repromaterijal koji trose, prodaju prostor u toku vremena.

najjace mi bilo kad sam pitao za cenu u lokalnoj bilderani u v. banji, i ladno dasa reko jednu cifru za bilderanu, a drugu ako hoces da koristis i kardio sprave.

umro sam od smeha.

Link to comment

pa to je bas cesto, cijena sa i bez koriscenja kardio sprava. za zene je doduse ponegdje jedinstvena i niza :wub:

 

u hn - 35 eura mjesecno. ima i za 25 ali je ta teretana komicna.

 

u bgd najblizu teretanu placam 1800, uz izvjesne kompromise: na bucicama nema obiljezene tezine, nema bas nekog izbora bucica, nema ih na mjestu gotovo nikad, kod kardio linije nema vazduha i nema svih sprava koje mi trebaju (mada se snalazim)

Link to comment

i jos se i smejes. to je sportski duh :D

Uh, rista sportista. :piggy:   Nego, ovde ima i bazen (ne da sam ja nekad u to ušao, mnogo mi mokra voda). Bio bih vrlo srećan da je jeftinije, možda negde i ima (ali nema da mogu peške tamo).

Link to comment

pa malo mi bezobrazna cena jebiga, nije da imaju neki repromaterijal koji trose, prodaju prostor u toku vremena.

najjace mi bilo kad sam pitao za cenu u lokalnoj bilderani u v. banji, i ladno dasa reko jednu cifru za bilderanu, a drugu ako hoces da koristis i kardio sprave.

umro sam od smeha.

 

Ovako je i u Uzicu. U najopremljenijoj teretani u gradu 2000 je teretana ili kardio, a 3000 oboje. Mislim da ima nesto korigovano za devojke. 

Link to comment

pa to je bas cesto, cijena sa i bez koriscenja kardio sprava. za zene je doduse ponegdje jedinstvena i niza :wub:

 

u hn - 35 eura mjesecno. ima i za 25 ali je ta teretana komicna.

 

u bgd najblizu teretanu placam 1800, uz izvjesne kompromise: na bucicama nema obiljezene tezine, nema bas nekog izbora bucica, nema ih na mjestu gotovo nikad, kod kardio linije nema vazduha i nema svih sprava koje mi trebaju (mada se snalazim)

a i klupicu moras da nosis od kuce :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...