Jump to content

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

e jbg, i ja sam vec izvrtao dosta puta. pre svega na odbojci. a ja budala ni jednom nisam isao kod lekara da mi to srede nego cekao da dodje na svoje. poslednji put je bilo bas ozbiljnije ali sam tvrdoglavo cekao da prodje...

Link to comment

ma pusti, tacno znam odakle ovo vucem, basket od pre vise od 20 godina, klasika, izvrnut zglob, noga ko slonovska (fala kurcu pa je glupi miralem banovan jer bi verovatno napisao da mi je i inace ko slonovska) i izuzetni lekar koji mi je dao da pijem himoral forte i da odmaram, bez apsolutno ikakvog bandaza.

vidi se tacno na snimku da je casica razvaljena, i da nikad nije srasla kako treba.

 

nego, ima da pazarim onu sinu o kojoj smo pricali i cim spadne otok ima da je stavim i skinem tek kad umrem.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Daj link

 

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30095

 

 

kad imate taj osecaj da ce koleno da iskoci - jel to praceno bolom ili ne?

 

Meni je koleno prirodno sjebano i to levo mi je oduvek izbaceno vise od desnog, definitivno nesto nije u redu... a bol osecam kad drzim levu nogu savijenu u kolenu na recimo 10+ minuta, onda da i ne pricam kako je kad su neki napori.

Link to comment

mene zaboli pri nezgodnom pokretu ili okretu, nekad boli i produzeno, u hodu a ne mirovanju, prouzvodi jak zvuk i daje osjecaj da se casica pomjerila

 

hvala, zli :)

Edited by morgana
Link to comment

kad imate taj osecaj da ce koleno da iskoci - jel to praceno bolom ili ne?

 

ne, obično krckanja.

 

uvek pre vežbanja dobro zagrejem kolena, i zglobove stopala jer sam ih više puta izvrtala i pravila distorzije ligamenata.

Link to comment

Ja osecam bol skoro uvek u levom kolenu, posto mi je prirodno izbacena ta kost vise nego na desnom. Kad radim cucanj sa velikim kilazama, imam osecaj da ce jednog dana bukvalno iskociti iz lezista. Bas bas losa stvar.

Link to comment

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30095

 

 

 

Meni je koleno prirodno sjebano i to levo mi je oduvek izbaceno vise od desnog, definitivno nesto nije u redu... a bol osecam kad drzim levu nogu savijenu u kolenu na recimo 10+ minuta, onda da i ne pricam kako je kad su neki napori.

to je potpuno isto kao ovo sto ja vucem na oba kolena vec 15 godina. i to tacno ima ugao (tj. dubina cucnja) kad krene bol. zato sad i radim neki ~120stepeni box squat, idem samo do dubine do koje je bol odsutan (ili podnosljiv, ako bas hocu da se inatim :) ).

Link to comment

napokon se ispisali iz teretane....za 4-5 meseci otisli jednom. sramota.....imala sam jaku motivaciju ali mi se ne da. svaki izgovor cu da nadjem samo da ne odem...ionako sam napolju, dosta setam i sada je dan duzi pa mogu na miru na hiking.

Link to comment

a jes malo shano duso....imala sam ogromnu zelju da dovedem dupe u red jer sam nabila celulit (mislim da je genetika sa kevine strane)....ali pomisao da odem da radim nesto...odmah mi se slosi :) ja ustvari iz dna duse mrzim teretanu...mozda ima veze sa bivsim deckom koji je bio bilder i njegovom opsesijom oko bencha i forsiranja mene da idem ..a ja jos neotreznjena od alkohola i cigareta u nocnom zivotu (bez njega...krisom ....jbga bio posesivan i nije voleo da izlazi)... a i klima im hladi, kapu da nosim. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...