Jump to content

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

pa vrlo ste slicni vas 2, i on ima klinca, i on vozi nabudzeni grendciroki hemi :)

jedno vreme sam mislio da je on ti.

 

inace mi je pokazao fine vezbe istezanja koje sad uprlicavam posle svakog ozbiljnijeg dizanja, i osecam se mnogo fleksibilnije i zdravije.

pre me je to mrzelo.

Link to comment

 

 
Vrlo ga je tesko raditi tako da se ne sjebu kolena, a ako to i zanemarimo, njime se ne postize bas nista sto ne nudi stari dobri cucanj, u raznim svojim varijantama.

 

 

ne protivurecim samo primecujem, iz prve ruke, da sam u medicinskoj ustanovi pod medicinskom direktivom i prismotrom sa sjebanim i zbog sjebanih kolena radio paralelno i jedno i drugo. i opet ne protivurecim jer se nisam previse udubljivao u temu (na taj nacin) ali su mi te dve vezbe predstavljaje razlicitu vrstu poteskoca na razlicite nacine, kako sjebanim kolenima tako i misicima. iz toga na licnom primeru zakljucujem da nekog smisla mogu da imaju i jedna i druga vezba. nije direktno vasa tema, ali eto, moje iskustvo.

Link to comment

Kako ne, to je neophodno kad se dodje u odredjene godine i kad se dizu ozbiljnije tezine. Ja nazalost ispunjavam samo uslov vezan za godine, pa mi istezanje nije nuznost :( Ali bi mi svedno mogao pokazati to sto radis.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

ne protivurecim samo primecujem, iz prve ruke, da sam u medicinskoj ustanovi pod medicinskom direktivom i prismotrom sa sjebanim i zbog sjebanih kolena radio paralelno i jedno i drugo. i opet ne protivurecim jer se nisam previse udubljivao u temu (na taj nacin) ali su mi te dve vezbe predstavljaje razlicitu vrstu poteskoca na razlicite nacine, kako sjebanim kolenima tako i misicima. iz toga na licnom primeru zakljucujem da nekog smisla mogu da imaju i jedna i druga vezba. nije direktno vasa tema, ali eto, moje iskustvo.

 

Mislim da je boldovano kljucno. Svi mi ovde vezbamo na svoju ruku, pa je mnogo veca verovatnoca da se uradi nesto pogresno (posto instruktore po teretanama ne smatram relevantnim nadzorom).

Link to comment

 

 
Vrlo ga je tesko raditi tako da se ne sjebu kolena, a ako to i zanemarimo, njime se ne postize bas nista sto ne nudi stari dobri cucanj, u raznim svojim varijantama.

 

 

sa sirim kukovima, da ne kazem zenskim, mnogo je lakse sjebati koljena cucnjem nego iskorakom. manje je mjesta za prilagodjavanje.

Link to comment

upravo bio da prosetam i uspeo opet da izvrnem nogu. ponovo levi skocni iskocio sam od sebe.

dodje mi da ocecem celu, stavim drvenu i odem u pirate.

Link to comment

Testirao sam one zajebancije za kolena i pojas. Ovo za kolena uopste nije lose, sa tim nemam osecaj da ce mi levo iskociti napolje kad radim sa 120+ kila, osim sto je verovatno malo zajebano za krvotok kad se jako stegne :D Sve u svemu, dobro sam pazario.

Link to comment

jesi setao u pesku? ja jednom tako izvrnuo zglob i jos jednom skoro

tek sto sam zgazio na neku glupavu kaldrmu.

ma zglob je sranje, iskace gotovo redovno kad mu je volja, a ja sam se uljuljkao u laznu sigurnost buduci da neko vreme miruje. cak sam pomisljao o trcanju.

ocu, al u sledecem zivotu, kad se rodim kao gazela.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...