Jump to content

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

darling, deadlift je. nakon tih 6 serija po pet dodju tri serije od 10 rumunskog i 3 serije od 5 stiff leg (sa manjim tezinama, naravno).

 

a stvarno, sto je smesno ovo pitanje za napredak? :)

Link to comment

meni bilo smesno, mislila sam da je indi (dobronamerno) ironican, s tim tezinama, gde nije napredak :)

 

 

mislim da je doslo vreme da povedem racuna o ishrani... citam, istrazujem... ko zna na sta cu izaci :)

Edited by darling
Link to comment

darling, deadlift je. nakon tih 6 serija po pet dodju tri serije od 10 rumunskog i 3 serije od 5 stiff leg (sa manjim tezinama, naravno).

 

a stvarno, sto je smesno ovo pitanje za napredak? :)

 

ti si kraljica dedlifta :) 

Link to comment

miloblafe, sta fali iskoraku? dobar je za balans, dobro opterecuje kvadriceps i dupe, dobar je za fleksibilnost.

 

...

 

molim moderaciju da mi promijeni nick u prolecna rolnica.

Link to comment

Ima kod nas vise njih koji rade zgibove jednom rukom. Jedan klinac '96 radi u seriji vise komada, ostalo mu iz vremena kad se bavio street workoutom a od pre godinu i po je presao na bodibilding ali i dalje moze, iako je nabacio bas dosta misicne mase.

 

Ja cu danas prvi put probati ove knee wraps sto sam narucio, hocu da zastitim kolena maksimalno na cucnju a kazu ljudi da se sa tim malo malo dobije i na snazi tj. vise se vazdize. Videcemo bas.

Link to comment

miloblafe, sta fali iskoraku? dobar je za balans, dobro opterecuje kvadriceps i dupe, dobar je za fleksibilnost.

 

 
Vrlo ga je tesko raditi tako da se ne sjebu kolena, a ako to i zanemarimo, njime se ne postize bas nista sto ne nudi stari dobri cucanj, u raznim svojim varijantama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...