Jump to content

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Sto za seljacine? Rekli smo jedna vezba, a ne jedan pokret. Bukvalno sve gadja. Mozda ne idealno i ne sve u istoj meri, ali jebiga, to je najvise sto se od jedne vezbe moze dobiti.

Link to comment

neam pojma, prosto mase sa kojima radim push ne odgovaraju masama sa kojima radim pull. bilo bi tu puno praznog hoda.

 

ja biram neku dojaja simulaciju veslanja.

Link to comment

opasno pocinju da me bole/svrbe zuljevi i koza na dlanovima nakon teretane. sreca te ne pucaju ali vece nakon treninga bas bole, narocito nakon dodira s vodom. ne znam da li tome ima leka. znam da se darling zalila na istu stvar. vise hidriranja kremom? ovaj novi rezim deadlifta me ubije (i inace, a ruke narocito,).

Link to comment

nikako, ne slazu mi se s tasnom :D

 

 

bez zezanja, ja ne znam kako one pomazu (samo ce mi se napraviti zulj na ivici rukavica), a plus mi je drugaciji hvat.

Link to comment

nema. trpis :)

 

problem resavam tako sto pre dedlifta zuljeve po prstima koji su najbolniji i imaju tendenciju da pucaju uzduz, obmotam hanzaplastima. radi radnju. inace, dlanovi su mi zemljoradnicki, zuti zuljevi i ispucala suva koza na prstima. 

 

kakav ti je to novi rezim dedlfita? opisi malo za nas radoznale. 

Link to comment

e, i ja sam kukala na rukavice, ali sam pocela da ih uvodim. ima vezbi na kojima mi prijaju, na vecini i dalje jok. na dedliftu naravno jok.  

 

najjaca zena u teretani kod mene mi je rekla da je ona svoj problem s zuljevima resila rukavicama. 

Edited by darling
Link to comment

pa bemliga kako hoćete, ali ja stvarno ne kontam zašto se mučite kad je rešenje jednostavno

 

 

inače i ja sam imala problema sa žuljevima kad sam počela, pa sam kupila rukavice i shvatila 42

Link to comment

@Hjotron probala sam ja rukavice nekad (imam ih, samo ne znam gde su) - imala sam osecaj da ce sipka da mi isklizne iz ruku, iako su savrseno snug.

 

darling, opisacu ga za dve nedelje - ako da obecane rezultate :P

Link to comment

nema. trpis :)

 

problem resavam tako sto pre dedlifta zuljeve po prstima koji su najbolniji i imaju tendenciju da pucaju uzduz, obmotam hanzaplastima. radi radnju. inace, dlanovi su mi zemljoradnicki, zuti zuljevi i ispucala suva koza na prstima. 

 

kakav ti je to novi rezim dedlfita? opisi malo za nas radoznale. 

:facepalm:

 

ne koristim rukavice nikada, i cisto da znas, ponovo mi reklo da imam najneznije sake, lajk evr :fantom:

 

naucite da hvatate

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...