Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

jes to bila na badi pampu? :)

 

e da, to! :)

 

a inače mož biti da nisam bila jasna:

- nisam hodala, radilo se u mestu

- nisam imala nikakvo opterećenje

:ph34r:

Link to comment

badi pamp je super, bila sam na par treninga pre par godina, al onda me je zivot odvukao na drugu stranu. 

 

sad, kad imam i iskustvo iz teretane, svoje, i kad gledam pocetnike oko sebe, a znam i sta je badi pamp, mislim da je problem u tome sto se pretpostavlja da znas da uradis pravilan iskorak, jos u tempu muzike.  

iskorak je slozena vezba, prosvrljaj po netu, pregledaj tutorijale i probaj kod kuce. al to tek od sutra, kad ti se malo smiri upala. i najvaznije da instruktorima objasnis problem, trebalo bi da ti oni pomognu da to resis. sigurno nisu u fazonu da zele da im se klijenti povredjuju. 

 

badi pamp bas nabrijava :) 

Link to comment

Ovo verovatno nikog nece zanimati, ali ja nisam video da je bilo koji ozbiljan trener ikada spomenuo iskorak kao korisnu vezbu, a kamoli ga preporucio. A bog zna koliko sam vremena u zivotu protracio na citanje o treningu snage. Zna i Toni Adams.

Link to comment

Ja kad uradim cucanj i iskorak sa velikim tezinama, noge i dupe mi se tako upale da jedva hodam posle. Kasnije jos jednu vezbu za listove i to je to, gotov trening za noge, a gotov i ja, bukvalno.

Link to comment

Ovo verovatno nikog nece zanimati, ali ja nisam video da je bilo koji ozbiljan trener ikada spomenuo iskorak kao korisnu vezbu, a kamoli ga preporucio. A bog zna koliko sam vremena u zivotu protracio na citanje o treningu snage. Zna i Toni Adams.

Kod nas u teretani to rade svi pocetnici. Mozda zato nisi nigde procitao o tome, to tvoje sve nesto napredno.

Link to comment

Ma gde bre napredno, radim 6-7 istih osnovnih vezbi ceo zivot. A i nema pocetnickih i naprednih vezbi, postoji samo pocetnicki i napredni nivo snage i muskulaturnosti (a ja sam naravno daleko od ovog drugog)

Link to comment

Ma gde bre napredno, radim 6-7 istih osnovnih vezbi ceo zivot. A i nema pocetnickih i naprednih vezbi, postoji samo pocetnicki i napredni nivo snage i muskulaturnosti (a ja sam naravno daleko od ovog drugog)

pa zato si i tako jadan

Link to comment

i još jednom: jeblo iskorak i sve u vezi njega kao i glupe kvadricepse, već drugi dan sam k'o poslednja baba (svuda idem liftom a i ovako se jedva vučem <_<)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...