Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

svakako cu probati da trcim, oprezno, pa sta bude. zao mi je da uskratim sebi tako dobru aktivnost. pa ako sjebem koljeno, drugi put necu.

ja isto imam umereno kljakava kolena i nosam steznik kad trčkaram. jedino što mi je savetovano je da trčim ujednačenom brzinom (tj ništa kraćušni sprintovi tipični za hobi sportove tipa fudbal, basket i to, jer je to, iako se ne čini, smrt za već načete zglobove) i da ako je ikako moguće ne džogiram po betonu već po mekanoj površini tipa zemlja, trava itede.

 

edip - doduše, ja nemam ta krckanja kao ti nego više nekakvo trenje osetim. u svakom slučaju iscimaj nekog fizijatra za personalizovan sovjet :)

Edited by Joshua
Link to comment

fizijatar mi je, posljednji put kad sam ga posjetila, rekao da jacam kvadriceps pa da trcim

i meni je problem podloga,  mislim da sam sjebala koljeno trceci na losoj traci u nepogodnim patikama :)

Link to comment

Uu, dobar ad verecundiam. Ja trenutno nijednu diplomu tog tipa. Pozvaću se na profesora sa PMF-a koji kaže da je bisfenol, citiram, "vrlo zla hemikalija".

Samo da se izvinim zbog prethodnog komentara, kombinacija zle volje i manjka vremena... Uglavnom, vrlo glup komentar s moje strane, izvinjenje.

Link to comment

fizijatar mi je, posljednji put kad sam ga posjetila, rekao da jacam kvadriceps pa da trcim

i meni je problem podloga,  mislim da sam sjebala koljeno trceci na losoj traci u nepogodnim patikama :)

meni je traka smrt, izvrnem zglob istog momenta ma kakva da je.

mislim da imam ukupno 1 post na trčanju :D u kome se kunem u asics gel empire II - em su stabilne pa se ovi moji pileći gležnjevi ne izvrću, em industrijski amortizuju čitavu moju personu, tako da - gledaj nešto takvo da nađeš. :D

Link to comment

vrh, hvala!

 

ja trake volim za brzo hodanje a kad valjaju i za trcanje. bas sam mamlaz sto sam trcala na toj za koju sam unaprijed znala da je tvrda. a tek patike, isuse, nadmasila sam i davnasnji pokusaj jahanja tj silaska s konja u cizmama nazubljenog djona koji se zaglavljuje u uzengiji a to konjovi ne vole. neke trake za trcanje su dobre ali svi konji su teska goveda.

Edited by morgana
Link to comment

jel su svima(vecini) tezi sklekovi sa uzim rasponom izmedju shaka (gde rade najvise tricepsi) od onih shto radish pretezno grudima?

meni razlika drastichna

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...