Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ajde pametnjakovići,danas možda opet odem u gay church, te mi treba neki dobar program da ne bih tako neartikulisan bio onuda. nešto nedosadno.a i neki tip za saunu. kako se to koristi uopće? (15min, hladan tuš) * n?

Link to comment

@Indy, pa vise od ovog mogu. 100 je jos uvek daleko :)

al za 100kg bih ti stvarno savetovao da obuces nesto neutralnije. steta je da tolko dizes a da niko ne primeti jer svi bulje u carape.
moracu da te konsultujem za stajling sledeci put :)
a kad sam ja reko da imam tigar print gace (koje mi je, iz nekog razloga, kupila keva), nisam mogo da zivim 2 godine od zajebancije. eto, to je sudbina onih koji idu ispred svog vremena i vizionara- bivaju ismejani od strane malogradjanske sredine.
eto, ko ceka i zrtvuje se, na kraju doceka svoje vreme - sad je doslo pravo vreme da okacis video kako radis dl u tim gacama (moze i bench, ako to preferiras)
Link to comment
gde je onaj casper? evo mu snimak gde se 'vide rezultati treninga' :P5x75kg (tacno 1.25BW)ne gledajte mi kolena, to onaj fizio tvrdi da tako treba, a ja njemu sve verujem. a ni outfit - u svojoj kuci mogu da vezbam u cemu hocu! (a i kosa mi je zuta pod ovim svetlom, a ne platinum - oupste nisam zadovoljna videom! :mad: )

a sad ozbiljno, nikad ranije nisam videla snimak svod dl, mogla bih da obratim paznju na spustanje kod poslednjih ponavljanja - valjda se umorim pa se ne spustim dovoljno nisko, krenem da vucem dok mi je dupe prilicno visoko (npr. kod ovog poslednjeg).

Oooodlicno! Mozda eventualno jos malkice ramena nazad da vuces , mada se iz ovog ugla to bas i ne moze najbolje proceniti, u svakom slucaju forma odlicna+tezina jos odlicnija :D
Link to comment
a i neki tip za saunu. kako se to koristi uopće? (15min, hladan tuš) * n?
pa nije ti ovo dejting topik :unsure:ja saunu obicno koristim tako sto udjem unutra pa se predomislim :)
Link to comment

ovaj topic bi imao smisla kad bi se vise potenciralo ono pre i posle.mogo bih da slikam trbuшinu il tako nešto i onda za metar dana kad nabacim karton piva siks pek opet.

Link to comment
gde je onaj casper? evo mu snimak gde se 'vide rezultati treninga' :P5x75kg (tacno 1.25BW)ne gledajte mi kolena, to onaj fizio tvrdi da tako treba, a ja njemu sve verujem. a ni outfit - u svojoj kuci mogu da vezbam u cemu hocu! (a i kosa mi je zuta pod ovim svetlom, a ne platinum - oupste nisam zadovoljna videom! :mad: )

a sad ozbiljno, nikad ranije nisam videla snimak svod dl, mogla bih da obratim paznju na spustanje kod poslednjih ponavljanja - valjda se umorim pa se ne spustim dovoljno nisko, krenem da vucem dok mi je dupe prilicno visoko (npr. kod ovog poslednjeg).

:oIma li u tebi četres kila? Ja u teretani još ne videh ovako mršavo žensko čeljade da uopšte radi deadlift, a kamoli sa nekom značajnom težinom.Svaka čast.
Link to comment
@Indy, pa vise od ovog mogu. 100 je jos uvek daleko :)
Meni se cini da bi ti bez vecih problema mogla 80x5, a mozda cak i 85x5. A tu se vec priblizavamo 100x1.
Link to comment
Meni se cini da bi ti bez vecih problema mogla 80x5, a mozda cak i 85x5. A tu se vec priblizavamo 100x1.
pa pazi, ja od ovog treninga (5x40, 5x50, 3x60, 3x70, 5x75) ne dobijem sutradan ni najblazu upalu misica. nista. nada. i ne secam se kada sam poslednji put izazvala upalu misica (samo umor sutradan. ne racuna se onaj ispad sa romanian od koga su me bolela ledja :D), sto moze da znaci da treniram malo konzervativno sto se tezina tice, zbog fibro, jer se plasim da ako odradim trening koji mi izazove upalu, to se vec priblizava granici koje bi trebalo da se klonim. pre nekoliko meseci cilj mi je bio 100kg do polovine ove godine, pa onda odustala od toga, ali sad me opet vuce :).
Link to comment

ja se razdusevila, sebi bih raZshrafila kicmu samo tako i sa minimalnim tezinamane umem ni da sedim pravilno, a kamo li dizem ova cudesa. svaka cast estel! :)

Link to comment
pa pazi, ja od ovog treninga (5x40, 5x50, 3x60, 3x70, 5x75) ne dobijem sutradan ni najblazu upalu misica. nista. nada. i ne secam se kada sam poslednji put izazvala upalu misica (samo umor sutradan. ne racuna se onaj ispad sa romanian od koga su me bolela ledja :D), sto moze da znaci da treniram malo konzervativno sto se tezina tice, zbog fibro, jer se plasim da ako odradim trening koji mi izazove upalu, to se vec priblizava granici koje bi trebalo da se klonim. pre nekoliko meseci cilj mi je bio 100kg do polovine ove godine, pa onda odustala od toga, ali sad me opet vuce :).
Samo ti cepaj taj trening, i kad za jedno mesec-dva osetis da ti je 5x75 postalo bas lako (kad sipka pocne da leti), probaj 1x100. Uspeces garantovano.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...