Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

dizanje do kukavidio sam neku ekipu koja ima neke varijacije u kris kros necemusve ide samo mi odjednom muka bila, neki cudni osecaj u grudimaledja mi nisu prava, ali moram da se snimim pa da se vidime: i jutro posle nema nikakvih problema tako da cu da teram do pune serije
50kg je dojaja mera. naciljaj se ispred ogledala po strani i gledaj svoju tehniku da ti leđa budu jebački izvijena. lako se čoek sjebe na to
Link to comment

gde je onaj casper? evo mu snimak gde se 'vide rezultati treninga' :P5x75kg (tacno 1.25BW)ne gledajte mi kolena, to onaj fizio tvrdi da tako treba, a ja njemu sve verujem. a ni outfit - u svojoj kuci mogu da vezbam u cemu hocu! (a i kosa mi je zuta pod ovim svetlom, a ne platinum - oupste nisam zadovoljna videom! :mad: )

a sad ozbiljno, nikad ranije nisam videla snimak svod dl, mogla bih da obratim paznju na spustanje kod poslednjih ponavljanja - valjda se umorim pa se ne spustim dovoljno nisko, krenem da vucem dok mi je dupe prilicno visoko (npr. kod ovog poslednjeg).

Link to comment

znam sta je 50, mogu da zamislim 75kontam glavu i ledja, a te sitnice sto ti vidis to mi izgleda kao kad mi kolega pokazuje kako krivim ledja a njemu ledja skroz pravo stojei kada hoce ne moze da ih iskrivija bih samo mogao da konkurisem za smesni video :)

Link to comment
ja bih samo mogao da konkurisem za smesni video :)
prica se u narodu da kad budes mrtvo dizo sezdeset kila da ce i tvoja ledja biti ojacana toliko da ces stajati pravo.
Link to comment
ne, ne, ne moze- sta ti je to na nogama????
znala sam <_< - kad dignem 100kg ima da navucem ugg boots za snimanje!zorannah ti je malo juznije, fashion policijo :mad:
Link to comment
Kako sta? Pa carapice sa enimal printom™! Must have u teretanama juzne hemisfere :lol:
a kad sam ja reko da imam tigar print gace (koje mi je, iz nekog razloga, kupila keva), nisam mogo da zivim 2 godine od zajebancije. eto, to je sudbina onih koji idu ispred svog vremena i vizionara- bivaju ismejani od strane malogradjanske sredine.
znala sam <_< - kad dignem 100kg ima da navucem ugg boots za snimanje!zorannah ti je malo juznije, fashion policijo :mad:
samo pitam. de gustibus non disputandum est.al za 100kg bih ti stvarno savetovao da obuces nesto neutralnije. steta je da tolko dizes a da niko ne primeti jer svi bulje u carape.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...