Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Da nije foruma, ne bi mi nikad palo na pamet da dizanje velikih težina topi mast.
Seilor, jesi li ti ikad probala New Rules of Lifting for Women? (Mislim da tebe jos nisam pokusala da preobratim ^_^ ). Tu tezine nisu velike, bar ne u prvim mesecima, a isto topi mast.
Link to comment

Ja sam mislila da samo ideš i dižeš tegove i napraviš se na one svinjske vratove, ali su mi onda objasnili da svi ti piju one suplemente što ih pije ZliGli.

Link to comment
Seilor, jesi li ti ikad probala New Rules of Lifting for Women? (Mislim da tebe jos nisam pokusala da preobratim ^_^ ). Tu tezine nisu velike, bar ne u prvim mesecima, a isto topi mast.
skinula, hvala.
Link to comment
Strava, znači to što su dizači tegova (ne mislim samo na profi) nabildovani, kockasti i široki je optička varka.
ma sejlor, nama fali Y hromozom za to, mozemo da dizemo do sutra! (a da je navlakusa jeste, i treba da bude :P - rekreativno za zene ima toliko povoljnih zdravstvenih side efekata). ili Y hromozom ili spolja unet testosteron ili da si bas u onom promilu zena koje prirodno imaju visok testosteron ( a to bi do sada valjda vec provalila).@darling nema na cemu :) Edited by estel
Link to comment

Ma ja stvarno ne znam koliki mi je nivo testosterona. Nego, da ne dužim, hvala na preporuci, ali ne verujem da ću se upuštati u dizanje ako postoji i najmanja šansa da će me to proširiti. Ne znam da li se to sme reći na ovom topiku, ali ja ne volim, tj ne želim vidljive i velike mišiće. Tipa one mišiće što si ih ti označavala na Perspicu, ili slično. Meni je to: ne nikako, ali skroz kapiram da velika većina ljudi koji vežbaju to ustvari želi :)

Link to comment

ajd', ti i Mustang ste bar videle misice, makar ih komentarisale i negativno... :)da, to sto zene imaju averziju prema vidljivim misicima je, po meni, tragedija (mislim, mogu jaki misici da se pokriju salom, ali onda dobijes siroke zene a i to je u nasoj kulturi no-no. tako da nam samo ostaje 'slaba' zena kao prihvatljiv ideal, dok je za muskarce OK da izgledaju snazno...btw, jaki misici nisu nuzno i veliki misici, mada ce kod pocetnika uvek doci do nekog malog nabacivanja mase).

Link to comment

ja volim malo mišića, zašto da ne :)ali ne onako ružno bilderski, svi napumpani i prepumpani, to je teško sranjemada za to mislim da i nije dovoljno samo vežbati nego se moraju i oni razni neki čudni preparati piti

Link to comment
uh ja volim definisane misice kod zene ali vise onako vretenaste i ,,zilave,, nego naduvane i oversajzd
svako ima svoju definiciju 'oversized', ali ja ne znam kako bi ogromna vecina zena postigla naduvane i oversized misice, osim ako bas ne radi na tome - svim sredstvima.npr. ja ovde ne vidim nista oversized:NiaShanksAwesome-229x300.jpg(neko ze mozda i ne bi slozio sa mnom) a ova zena dize 100kg 10 reps. (deadlift) Edited by estel
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...