Jump to content
IGNORED

Politika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Naravno, upravo o tome se i radi. Nepodnošljiva lakoća dostupnosti tog đubreta.Da ne zaboravimo i prepričavanje. Uvek se nađe neki baja™ koji prvi pročita neku glupost i onda je raširi kao veneričnu bolest. U firmama i ispred zadruge se to redovno dešava. U kontaktu sam s ljudima, nažalost, tako da sam se, silom prilika, naslušao raznih nebuloza "kvalitetno" informisanog puka. Recimo, moj komšija je ubeđen da je Đinđića ubio ledeni metak jer mu je kolega s posla detaljno obrazložio biser srpskog "istraživačkog" novinarstva. I tako, taj nesrećnik nije taknuo "Kurir" ali ga je ovaj uprkos tome odredio po tom pitanju za ceo život. Koliko je samo takvih u Srbiji ne smem ni da pomislim...
Jasno jasno. Bila je već ovde rasprava o pozitivnom i negativnom aspektu ovolike i ovakve dostupnosti informacija.
Link to comment
Eeee zlatna vremena...Secam se ja klinac dole , kad ono panika svi ko bez glave trce.Ja Posle u Sumi cujem od ljudi iz prodaje, skandalozno remitenda za neki merni period bila 10-12%.I to pricaju da ce neko da plati radnim mestom zbog toga...Nije to kukanje za "kraljem titom".Jednostavno ljudi su bili od zanata...BTW ja sam i prestao da gledam kolike su cene akcije...
Ti si Veljo majstor. Sedeo u Sumi od najmladjih dana. :)I zbog cega oni i dalje stampaju toliki tiraz, ako je remitenda 40%?! Ne vidim ni jedan razlog.
Link to comment
I zbog cega oni i dalje stampaju toliki tiraz, ako je remitenda 40%?! Ne vidim ni jedan razlog.
zbog toga sto im nije neka razlika u ceni, a onda im nekako lakse da slazu ove insertere pretpostavljam.
Link to comment
I zbog cega oni i dalje stampaju toliki tiraz, ako je remitenda 40%?! Ne vidim ni jedan razlog.
pazi nisam ja licno video tu tabelu, moram se ograditi.ali ako je ovo tacno, razlog moze biti u tome sto taj papir kosta ohoho para i tu moze da se uzme fina provizija.
Link to comment

Kada je (oko Nove godine) Blic čestitao sam sebi na izuzetnim rezultatima pominjalo se 50 000 prodatih primeraka "Politike". Za "Blic" je cifra bila oko 120 000. Mene iznenadio "Alo" koji je bio na 2. mestu.

Link to comment
Kada je (oko Nove godine) Blic čestitao sam sebi na izuzetnim rezultatima pominjalo se 50 000 prodatih primeraka "Politike". Za "Blic" je cifra bila oko 120 000. Mene iznenadio "Alo" koji je bio na 2. mestu.
Da se prisetimo duhovnog prethodnika Blica...33293535171352152872416.jpg
Link to comment
vidim da se kao pozadina igre pominju bogićević i DuPe. sad na b92 se pominje izvesni aleksandar trbović a men's' čini da bogićević ima vrlo bliskog rođaka pod tim imenom i prezimenom. možda su u sns-u već povezali tačkice...
da se nadovežem, pomenuti uroš stefanović je iz pharmacom-ove ekipe, tako da je to - to.bogićević i dupe. u široj ekipi su tu rade interkop pa i ružica đinđić.
Link to comment
ima tome neko vreme, ja video pre mesec dana.
Kao i uvek, kaskam. Ja mislio da su to prvi rezulteti prodaje. Politiku inače kupujem samo subotom, a ostalim danima čitam na netu. Ne znam šta me danas nateralo da je kupim.
Link to comment
Kao i uvek, kaskam. Ja mislio da su to prvi rezulteti prodaje. Politiku inače kupujem samo subotom, a ostalim danima čitam na netu. Ne znam šta me danas nateralo da je kupim.
:lol: +1zbog dodatka, jasno. nerd ragerusku reč imaš i na netu. meni se bio svideo neki članak o tradicionalnoj kuhinji koji sam pročitao u tom izdanju od pre mesec dana ali sad ne mogu da ga nađem na netu. :( ostalo, politika i drugo, standardni državni stavovi, mada bar možeš da pročitaš ruske autore i da se ne oslanjaš na naše i zapadne prevode. Edited by buffalo bill
Link to comment
pazi nisam ja licno video tu tabelu, moram se ograditi.ali ako je ovo tacno, razlog moze biti u tome sto taj papir kosta ohoho para i tu moze da se uzme fina provizija.
Ne mora da bude tačno, ali možda je objašnjenje bitno prozaičnije - taman dok se ona beštija od rotacije u Krnjači zaleti, već se nadruka 100 kiloprimeraka.
Link to comment
Ti si Veljo majstor. Sedeo u Sumi od najmladjih dana. :)
Roditelji su tada znali da vaspitaju decu, giljaš dole na pakeraju, pa posle možeš i za sto u Šumi, ako nađeš mesto na betonu pored stola...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...