Jump to content
IGNORED

Politika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

 

 

ko je ovo odgledao neka uporedi izneto sa najavljenim nastupom VBP u utisku, pa da vidimo njihova 'razmišljanja' o cenzurama, povezanim licima, klanovima, funkcionerima..... 

 

Otkako je jutros u Vjestima, pa posle i u Kuriru i okolini, izašao tekst sa izjavom Vanje Ćalović, sa sve printskrinom koji ukazuje sa koje je email adrese distribuiran njen lažni zoofilski snimak, sve više sam mišljenja da je gostovanje u UN upriličeno na brzinu, kako bi se pokušala kontrola štete. 

Link to comment

Ali potpis na početku "diplomirani filozof". Otkad je to osnov za pozivanje u jutarnji program? Mogli su komotno da napišu i "serator opšte prakse". Mislim, ništa protiv filozofa, dapače, nego jednostavno ako im je to "opravdanje" da ga zovu u emisiju, mogli su vala ostaviti i nešto kreativnije ili staviti "bebin posilni".

Ja mogu da zamislim da je on takav kakav je izmučen, što je godine studiranja proveo žicajući pivo u Korzou, impresioniran Bebinim odijelima i činjenicom da ga je ovaj odveo par puta na ručak u Franš ili Maderu, pa se on zaljubio u njega, ali koji kurac je VPB da ovog angažuje kao udarnu pesnicu, niti je pametan niti njegova priča ima prođu kod širokih narodnih masa, mislim, ako se mi mučimo da pročitamo njegove čaršafe, kako li je tek klasičnom SNS glasaču dok pokušava da dešifruje Ištvana. 

Link to comment

Ali potpis na početku "diplomirani filozof". Otkad je to osnov za pozivanje u jutarnji program? Mogli su komotno da napišu i "serator opšte prakse". Mislim, ništa protiv filozofa, dapače, nego jednostavno ako im je to "opravdanje" da ga zovu u emisiju, mogli su vala ostaviti i nešto kreativnije ili staviti "bebin posilni".

Ja mogu da zamislim da je on takav kakav je izmučen, što je godine studiranja proveo žicajući pivo u Korzou, impresioniran Bebinim odijelima i činjenicom da ga je ovaj odveo par puta na ručak u Franš ili Maderu, pa se on zaljubio u njega, ali koji kurac je VPB da ovog angažuje kao udarnu pesnicu, niti je pametan niti njegova priča ima prođu kod širokih narodnih masa, mislim, ako se mi mučimo da pročitamo njegove čaršafe, kako li je tek klasičnom SNS glasaču dok pokušava da dešifruje Ištvana. 

 

Pa ne znaju šta drugo da mu izmisle. Moš misliti, završio osnovne studije, jebo kvalifikaciju... Mada mi nije jasno zašto ga nisu predstavili kao saradnika onog Bebinog instituta, konačno, tako je potpisan i ispod onog teksta.

 

Najbolje je na kraju snimka kad se voditelj vadi kako mu je namerno dao malo više vremena, upravo... upravo... upravo... jer mu je to i posao... upravo ... da se bavi medijima.. upravo... i njemu kao diplomiranom filozofu i ekonomisti...

Link to comment

Teško mi je da poverujem, Beban je sve samo ne glup.  Ali da je juče, kad je saznao kakav blam odlazi u štampu u Vjestima, naručio svoje učešće u UN, u to sam sklon da poverujem. 

Link to comment

Otkako je jutros u Vjestima, pa posle i u Kuriru i okolini, izašao tekst sa izjavom Vanje Ćalović, sa sve printskrinom koji ukazuje sa koje je email adrese distribuiran njen lažni zoofilski snimak, sve više sam mišljenja da je gostovanje u UN upriličeno na brzinu, kako bi se pokušala kontrola štete.

vbpopovic@yahoo.com

 

:D

Link to comment
Ona je istovremeno saopštila da joj je najveća satisfakcija to što su objavljivanje snimka osudile njena ljubavnica iz Ambasade SAD u Podgorici, legendarni OEBS i domaće i strane nevladine organizacije članice regionalne medijske mafije.

 

Sve sve, ali da se zoveš "novine" i da ovako prenosiš šta je osoba x saopštila.....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...