Jump to content
IGNORED

Politika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ja mislim da je čak i naprdnjačkoj Srbiji teško naći čoveka koji je voljan da se potpiše ispod ovakvog đubreta. Ovo su stvari kojima se doživotno obeležiš.

Link to comment

Ja mislim da je čak i naprdnjačkoj Srbiji teško naći čoveka koji je voljan da se potpiše ispod ovakvog đubreta. Ovo su stvari kojima se doživotno obeležiš.

 

 

Da, u zemljama u kojima javnost nema pamćenje ometene bubamare.

Link to comment

Ja mislim da je čak i naprdnjačkoj Srbiji teško naći čoveka koji je voljan da se potpiše ispod ovakvog đubreta.

 

Hmm...Dragoljub Anđelković, Pera Luković...

Link to comment

Dužina fascinira.... ovi svi drugi su 'klasični profesionalci', pišu u standardne dve-tri dužine....

 

Jako skribomanstvo, ovaj Ištvan je u stanju da bez mnogo promišljanja sedne i direkt iz glave zapiše sve što mu padne na pamet bez ikakve samoredakture i vraćanja da se proveri šta je izašlo tamo negde na krajevima prstiju.... ili to, ili su njegovi 'naprdci' zajednički poduhvat više lica iz te ekipe gde na kraju neko sastavi u jednu osobu - Ištvana...

Edited by akibono
Link to comment

Питање цензуре у медијима данас служи да би се на све могуће начине избегло питање професионалности новинара, да би се неодговорна новинарска пракса пошто-пото очувала и изузела из процеса реформе друштва. Свако новинарство које има за предмет да критикује процес реформи, а сâмо настоји да око себе подигне зид изолације, не спада уопште у новинарство. Будући да су процеси реформи медија узели маха и условили да површински напон по изолацију постане критичан, зид се наједном претворио у мехур од сапунице. Зато је неопходно било предузети мере драстичније него икада раније, а под плаштом што већег ширења медијског пројекта постојања цензуре.

:Hail: :hail: :Hail:

sunce ti žarko, ja i dalje ne mogu da se opasuljim da Kaić piše redovno za Politiku. kako, zašto?

 

zid izolacije koji se pod pritiskom površinskog napona proizvedenog procesima reforme medija (!) pretvara u mehur od sapunice! plašt širenja medijskog projekta postojanja cenzure!

 

hvala svim svecima što je već u prvom pasusu toliko glupo i nečitljivo da ne mogu da nastavim.

Link to comment

On je potpuno nepismen i nesposoban da zapiše bilo kakav razumno formatiran tekst. Ne ume da uobliči svoje misli (in more ways than one) i može jedino da piše ovako amorfno, bez glave i repa. To me učvršćuje u uverenju da ovo nije Ljiljina ideja, već da je postavljen direktno s vrha. Na stranu i ideologija i uvlakaštvo, i idiotizam, ali ovo prosto ni pod kojim uslovima ne može da bude novinski tekst.

Link to comment

Bogotac. Integralni tekst ima 51.000 slovnih znakova  :lolol:

 

sećam se samo jednog čoveka sa ovakvom skribomanskom snagom: Dimitrije Bjelica.

Link to comment

On je potpuno nepismen i nesposoban da zapiše bilo kakav razumno formatiran tekst. Ne ume da uobliči svoje misli (in more ways than one) i može jedino da piše ovako amorfno, bez glave i repa. To me učvršćuje u uverenju da ovo nije Ljiljina ideja, već da je postavljen direktno s vrha. Na stranu i ideologija i uvlakaštvo, i idiotizam, ali ovo prosto ni pod kojim uslovima ne može da bude novinski tekst.

 

Što si takav, svi smo prošli kroz tu fazu, ono kad krenemo da pišemo pa se zaigramo i ne možemo da se zaustavimo, pa počnemo da skačemo sa teme na temu, ne možemo da završimo rečenicu kako treba, pokušavamo da uguramo što skuplje i što komplikovanije riječi. To je jedan moj drugar (samo što je on to govorio za verbalne izlete) nazvao "verbalna mastrubacija", kad kreneš da pričaš, pa te uhvati milina koliko ti to lijepo besjediš, pa počneš da svršavaš na sopstvene riječi i ne možeš da prekineš, samo vezeš. E tako Ištvan piše svoje tekstove. Jedini problem je što je u pitanju čovjek od trideset i kusur, a ne klinac u srednjoj školi koji piše dnevnik u svom zamračenom sobičku. 

Link to comment

ovo mi je mnogo jako, uličarske bljuvotine DJV-a navodi kao primer integriteta medija :lol:

 

 

 

На ову лицемерну инсинуацију о цензури одговорио му је Драган Ј. Вучићевић: „Да објасним, једном засвагда - зашто Информер није објавио да се Вучић развео и оженио? Из истог разлога из ког нисмо писали о изразито богатом ванбрачном животу Бориса Тадића. Односно, из истог разлога из ког нисмо писали о друштвено-политичким променама у кревету Оливере Ковачевић... То, господо самозване новинарске морално-политичке судије, није аутоцензура. То је одлука, то је принцип који важи за све и за свакога. Али, ви то – тако пуни злобе, зависти и мржње, тако озлојеђени због пропасти система у коме сте више од деценије били саучесници у злочину – не можете да разумете.“
Edited by Грешни Василије
Link to comment

To je ovaj integralni idiot što razapinje ženu pomoću snimka seksa sa kerom a trenutno kuka na Tviteru kako mu prijete?  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...