Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

4 hours ago, jms_uk said:

Pa novo je jer ce ovo biti u 30 zemalja u koje dolazi mnogo ‘visa-exempt’ posetilaca. 

 

"Mnogo vise visa exempt posetilaca" - ako je 35 miliona visa exempt posetilaca u Thai (iz 92 zemlje) neka mala brojka. Isto toliko i za Japan (ukljucujuci i srpske pasose).
Novih 30 zemalja to uvodi?

Link to comment

EU to uvodi, valjda je to 30 novih zemalja.

 

Nigde ne piše "više". 

 

BTW, čemu ovo nasilno uguravanje Thai i Japana u svaku temu? Da se nadoknadi 7 godina odsustvovanja, ili je u penziji baš dosadno?

 

 

 

 

 

 

  • Haha 4
Link to comment
18 minutes ago, papapavle said:

EU to uvodi, valjda je to 30 novih zemalja.

 

Nigde ne piše "više". 

 

BTW, čemu ovo nasilno uguravanje Thai i Japana u svaku temu? Da se nadoknadi 7 godina odsustvovanja, ili je u penziji baš dosadno?

 

To su drzavne stvari koje rade kako rade. Nervira te mozda da to ja vidim iz svojih drzava?

Link to comment
23 minutes ago, Yoyogi said:

To su drzavne stvari koje rade kako rade. Nervira te mozda da to ja vidim iz svojih drzava?

Ma ne nervira, nego je potpuno nebitno za diskusiju; zvuči kao kad moja keva (prof u penziji, navikla da je u centru pažnje i da je svi slušaju) hajdžekuje svaki smislen razgovor i skrene ga na temu o kojoj, kao, nešto zna, a realno nema šta da kaže.

 

S druge strane, nisam ni mod ni admin, pa mi je jasno da ti je nebitan moj (i svačiji drugi ovde) utisak, tako da - samo piši, a ja obećavam da se više neću buniti.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, papapavle said:

Ma ne nervira, nego je potpuno nebitno za diskusiju; zvuči kao kad moja keva (prof u penziji, navikla da je u centru pažnje i da je svi slušaju) hajdžekuje svaki smislen razgovor i skrene ga na temu o kojoj, kao, nešto zna, a realno nema šta da kaže.

 

S druge strane, nisam ni mod ni admin, pa mi je jasno da ti je nebitan moj (i svačiji drugi ovde) utisak, tako da - samo piši, a ja obećavam da se više neću buniti.


Pa niko ne rece da li je to novo i nikada vidjeno u "30 drzava", ja rekoh 2 gde je to uvedeno, godinama.

Link to comment

Nije uporedivo, za ulazak u Japan ne traži se unaprijed onlajn registracija, taj dio ne postoji prilikom ulaska u Japan, druga stvar ta skeniranja i očitavanja su sasvim drugi par čarapa na aerodromima i u ostrvskoj zemlji, to će recimo na Kelebiji na autobuskom prelazu zimi u 3 ujutro da bude potpuni haos.

 

 

Ovo tek treba da zaživi i odgađaju ga već mjesecima i duže jer znaju da će biti haos.

  • +1 3
Link to comment
23 hours ago, Milosh76 said:

Ali moras da se prijavis posle 10.novembra da hoces u EU, da bi ti na granici uzeli otiske i sve ostalo?

Pa po ovome sto pise ne moras. To sam komentarisala kako su clanci u novinama neozbiljni 

Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Nije uporedivo, za ulazak u Japan ne traži se unaprijed onlajn registracija, taj dio ne postoji prilikom ulaska u Japan, druga stvar ta skeniranja i očitavanja su sasvim drugi par čarapa na aerodromima i u ostrvskoj zemlji, to će recimo na Kelebiji na autobuskom prelazu zimi u 3 ujutro da bude potpuni haos.

 

 

Ovo tek treba da zaživi i odgađaju ga već mjesecima i duže jer znaju da će biti haos.

Koliko se sećam kada se putuje u Japan ima neki deo koji ili popunjavaš unapred online, ili kada sletiš, što naravno duže traje.

Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Koliko se sećam kada se putuje u Japan ima neki deo koji ili popunjavaš unapred online, ili kada sletiš, što naravno duže traje.

Ima onaj papirić sa tvojom adresom u Japanu i kontakt telefonom, ali mislim da ne može onlajn, no dijele po avionu te papiriće. 

 

I onim pitanjima "planirate li da ukradete nacionalnu baštinu Japana i da se bavite drogom i drugim nelegalnim aktivnostima" :D

Edited by James Marshall
  • Haha 5
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Ima onaj papirić sa tvojom adresom u Japanu i kontakt telefonom, ali mislim da ne može onlajn, no dijele po avionu te papiriće. 

 

I onim pitanjima "planirate li da ukradete nacionalnu baštinu Japana i da se bavite drogom i drugim nelegalnim aktivnostima" :D

Da da taj papirić su modernizovali pa moze sad online I unapred. Doduše verovatno može i po starom još uvek.

Link to comment
6 hours ago, papapavle said:

Ma ne nervira, nego je potpuno nebitno za diskusiju; zvuči kao kad moja keva (prof u penziji, navikla da je u centru pažnje i da je svi slušaju) hajdžekuje svaki smislen razgovor i skrene ga na temu o kojoj, kao, nešto zna, a realno nema šta da kaže.

 

tvoja keva carica, nacrtali i stripić u njenu čast :D

image.png.0f62efd59461b1a9cc36bf96bb5ba38e.png

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

 

 

I onim pitanjima "planirate li da ukradete nacionalnu baštinu Japana i da se bavite drogom i drugim nelegalnim aktivnostima" :D

 

e al zasto postoje takva pitanja? ko ce ikada zaokruziti da na tako nesto :lolol:

Link to comment

pa ako stikliras da nisi a onda se ispostavi da si terorista, onda si i lazov i terorista, i to bude onda bas zajebano :fantom:

 

Spoiler

ispraticu se sama, hvala

 

  • Haha 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...