Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

Čega se baš sjećam? Kad su kod strojića i niko ne vidi Pitra. Gledal sam još par epizoda ali su se sjećanja rastepla u bitz & pisiz.
To je treća. Sam kraj treće je kad Piter nestane. Ali, opet kažem ponavljam™, četvrta je bolja od treće i treba da se gleda.
Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što se tiče teorija,

Nekako sam sklon da ne razmišljam na način Dine i Losta, plan unutar plana unutar plana, nego nekako jednostavnije. Bel je loš zato što je prikazan kao loš. Džons je psiho negativac i radio je za Bela. Bezdušno su mutirali i ubijali ljude i ukupno deluju bad gays™. Naravno, to sve može da znači da nas spremaju za obrt unutar obrta. Prvi obrt da je Bel živ i stoji iza zlikovaca, a drugi je da je u stvari dobar. Će vidimo. Ali, super mi je kako god. :)

Link to comment

poshto mi se (ne bash iznenadjujuce) dosta toga pomeshalo, jesmo li ikada saznali shta je bilo sa bellom sa one strane? neshto mi je tu kao kroz maglu da su u jednoj od onih starijih epizoda rekli da je poginuo odavno, ili tako neshto, ali bilo bi dobro ako neko bolje pamti da kaze.

Link to comment

U poslednjoj epizodi druge sezone, Bel pogine, dok je pomagao Volteru, lažnoj Oliviji i Piteru da se vrate u naš univerzum. Pre toga se pominjao, uvek u misterioznom smislu, Nina Šarp je uvek govorila da je na službenom putu ili tako nešto, a zapravo je živeo u tom drugom univerzumu, još od doba kada je Volter zaglavio u ludnici, a možda i pre toga.

Link to comment
U poslednjoj epizodi druge sezone, Bel pogine, dok je pomagao Volteru, lažnoj Oliviji i Piteru da se vrate u naš univerzum. Pre toga se pominjao, uvek u misterioznom smislu, Nina Šarp je uvek govorila da je na službenom putu ili tako nešto, a zapravo je živeo u tom drugom univerzumu, još od doba kada je Volter zaglavio u ludnici, a možda i pre toga.
ok, to je jedan bell, recimo da je to ovaj sa nashe strane. ja sam pitao za onog sa druge strane :)
Link to comment
ok, to je jedan bell, recimo da je to ovaj sa nashe strane. ja sam pitao za onog sa druge strane :)
Ups, o tome ne znamo ništa, nikada se nije pojavio, kao da Bel nije imao svog pandana u drugom univerzumu. Ja, bar, uopšte ne mogu da se setim da je pominjan :huh: Edited by Arkadija
Link to comment

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......Kakav neverovatan kraj sezone, JE-BO-TE! Možda najbolja epizoda Frindža ikad. Prosto ne mogu da verujem šta je sve stalo u 42 minuta. Kakva ludačka vožnja sa emocijama i događanjima, ne mogu da se opasuljim. Ako ste menstrualna žena kao ja, čuvajte se jer baš vozi. Nisam očekivao da ću u Frindžu videti tri minuta čistog uznemiravanja psihe, brrrrr. Mislim, mogli su ladno i bez blama da završe seriju ovde i ne bi imalo baš ništa da se zameri.Ja neću više ništa danas gledati, kakva ludnica. :D Odo' u šumu.S početka je, nije spojler.qwk0.jpg

Edited by Lrd
Link to comment

Ja konačno počinjem da gledam Fringe. Nadam se da ću biti isto oduševljena ko i ostali na ovoj temi :D

Edited by CZBG
Link to comment

OMG, Džizs, auuuuu :D Kakav kraj, sjajno, fenomenalno. Eto, kad se kvalitetno radi, u 40 minuta može da stane više nego u tri glupa filma.Ko će sada da dočeka V sezonu.

Link to comment
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......Kakav neverovatan kraj sezone, JE-BO-TE! Možda najbolja epizoda Frindža ikad. Prosto ne mogu da verujem šta je sve stalo u 42 minuta. Kakva ludačka vožnja sa emocijama i događanjima, ne mogu da se opasuljim. Ako ste menstrualna žena kao ja, čuvajte se jer baš vozi. Nisam očekivao da ću u Frindžu videti tri minuta čistog uznemiravanja psihe, brrrrr. Mislim, mogli su ladno i bez blama da završe seriju ovde i ne bi imalo baš ništa da se zameri.Ja neću više ništa danas gledati, kakva ludnica. :D Odo' u šumu.
O da!Nemam ništa više da dodam osim :Hail:
Link to comment

Kako sam srecan sto nisam imao vremena da odgledam prethodne epizode, pa cu sad zadnje 4 odjednom da slistim ^_^

Link to comment
Ups, o tome ne znamo ništa, nikada se nije pojavio, kao da Bel nije imao svog pandana u drugom univerzumu. Ja, bar, uopšte ne mogu da se setim da je pominjan :huh:
Imao je pandana koji je poginuo u nekoj saobracajki u razvojnoj fazi Walternatea koji bez Bella nikada nije realizovao svoj puni potencijal.Takodjer, setite se one fast forward epizode iz 2035.god valjda kada je Walter...

...tek tako isekao Bellovu ruku iz ambera jer mu je valjda trebala kao passcode. Isekao, da trepnuo nije, a iz ambera spasio Petera, a ne njega (Bella). To me jeste tad malo bunilo - no feelings no nothing. Sada je pak jasnijeE sad, sve mi se tu uklapa. Skontali smo sada na koga September misli u poslednjoj recenici ove ep. Aaaali, u toj future verziji nije bilo Olivije.

Takodjer, jedva cekam V sezonu. Fali mi doduse malo onog drugog univerzuma.

Edited by Lynn
Link to comment

Samo me smori žešće što je baza za sve ovo to što je neka devojčica primala neku hemikaliju u guzu kad je bila mala pa sada može da napaja uništenje dva univerzuma đuture :yucky:

Link to comment

odlično finale sezone, komotno je moglo biti i kraj serije, nadam se da će dostojno zaokružiti priču naredne sezone, nikome nije potreban još 1 lost

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...