Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

uzeo si za večeras

IMG_6860.webp.b56454defcfdcf35aeef24eae40eb0df.webp

 

&

 

IMG_6861.jpeg.159a0b74c2caa948a45cd1afd65ac854.jpeg

 

:nobles:

 

Od tih g&t mixeva ubedljivo mi je najbolji lidlov, pri tone i najjeftiniji.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
17 minutes ago, Midgeta said:

Stvarno ti se svidjaju ovi flasirani kokteli?

 

Da, ovi Le Coq-ovi su prva klasa.

 

Štaviše, sutra kad ustanem, ima da napunim torbu sa njima - dosad su se svi odlično pokazali.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Jeremija said:

 

Da, ovi Le Coq-ovi su prva klasa.

 

Štaviše, sutra kad ustanem, ima da napunim torbu sa njima - dosad su se svi odlično pokazali.

 

Kul, kul, pitam vise jer sam probala sve i nijedan mi se nije svideo :lolol:

 

A od alkohola volim samo koktele i bas sam mislila kao top da imaju i ovako flasirani, medjutim kad sam probala mlaka pegla.

  • Wub 1
Link to comment
5 minutes ago, Midgeta said:

 

Kul, kul, pitam vise jer sam probala sve i nijedan mi se nije svideo :lolol:

 

A od alkohola volim samo koktele i bas sam mislila kao top da imaju i ovako flasirani, medjutim kad sam probala mlaka pegla.

 

 

Meni su odlični, posebno dobro rashladjeni Mojito; ništa lošiji od Somersby-jeve ponude ili, na primer, Radler piva.

 

 

To je što se tiće "letnjih" pića, dok neke druge stvari ipak volim sam da miksam, recimo nisam još naišao ni na jednu kombinaciju gin tonic-a, šta flaširanu, šta u limenci, da mi se posebno svidela.

Edited by Jeremija
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Meni su odlični, posebno dobro rashladjeni Mojito; ništa lošiji od Somersby-jeve ponude ili, na primer, Radler piva.

 

 

To je što se tiće "letnjih" pića, dok neke druge stvari ipak volim sam da miksam, recimo nisam još naišao ni na jednu kombinaciju gin tonic-a, šta flaširanu, šta u limenci, da mi se posebno svidela.

 

Joj meni se mohito posebno nije svideo, meni nije to to ako mi ne spamujes casu sa listicima nane :lolol:

 

E ni meni se ne dopada nista od tih kupovnih dzin tonika, a volim dzin tonik (uz Evroviziju posebno), ustvari jedini flasirani mix da mi se svidja je onaj Smirnoff ice, to je dojajano, ostalo mi bezveze sve.

Radlere ne volim nikako, ne volim ni pivo, a ovo pivo i sok mix, ogavno.

Sombersbi sta god bukvalno

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Midgeta said:

 

Joj meni se mohito posebno nije svideo, meni nije to to ako mi ne spamujes casu sa listicima nane :lolol:

 

E ni meni se ne dopada nista od tih kupovnih dzin tonika, a volim dzin tonik (uz Evroviziju posebno), ustvari jedini flasirani mix da mi se svidja je onaj Smirnoff ice, to je dojajano, ostalo mi bezveze sve.

Radlere ne volim nikako, ne volim ni pivo, a ovo pivo i sok mix, ogavno.

Sombersbi sta god bukvalno

 

 

Kod gina je primarna subjektivnost, uglavnom zavisi kakav ukus ko voli da dobije. Generalno, kad nisu ova "letnja" pića u pitanju, ja volim jake stvari, sa visokim procentom alkohola, npr. dobro zadimljen viski, ali kod gina nije tako, bitno mi je i da ima solidan procenat alkohola, ali i da bude onako kako ja percipiram savršen ukus gin-tonica.

 

Tu nije toliko bitan kvalitet tonica (uglavnom koristim Schweppes-ov). Jedan od najboljih ginova na koje sam kod nas naišao je Schwarzwald Gin i sve njegove vrste i podvrste, predivan miris, predivna aroma, imaju ih (s vremena na vreme) i u Lidlu, tako da mogu toplo da preporučim.

Edited by Jeremija
Link to comment
3 minutes ago, Jeremija said:

Tu nije toliko bitan kvalitet tonica (uglavnom koristim Schweppes-ov). Jedan od najboljih ginova na koje sam kod nas naišao je Schwartzwald Gin i sve njegove podvrste, predivan miris, predivna aroma, imaju ih (s vremena na vreme) i u Lidlu, tako da mogu toplo da preporučim.

 

Hvala na preporuci, probacu i ja pa javljam utiske.

Tonic samo Svepsov i uzimam, ostali su mi nesto meh, a ovaj je nekako ok, radi posao.

Kad smo kod preporuka, ako volis Aperol spric, mozes da napravis koktel na isti fazon samo sa likerom od limuna pa bude kao limoncello spritz, meni bas super i napravim si ponekad (mada ja volim limun nerezonski).

 

I kad sa vec tu, da li znas sta bi moglo da se napravi sa likerom od dinje?

Dobila sam za NG od drugarice i ne znam sta cu s njim, nije da se pije sam, meni bar, iako ima lepu boju i miris bas i sad ne znam sta bi niti uz sta bi to islo

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Midgeta said:

 

Hvala na preporuci, probacu i ja pa javljam utiske.

Tonic samo Svepsov i uzimam, ostali su mi nesto meh, a ovaj je nekako ok, radi posao.

Kad smo kod preporuka, ako volis Aperol spric, mozes da napravis koktel na isti fazon samo sa likerom od limuna pa bude kao limoncello spritz, meni bas super i napravim si ponekad (mada ja volim limun nerezonski).

 

I kad sa vec tu, da li znas sta bi moglo da se napravi sa likerom od dinje?

Dobila sam za NG od drugarice i ne znam sta cu s njim, nije da se pije sam, meni bar, iako ima lepu boju i miris bas i sad ne znam sta bi niti uz sta bi to islo

 

Jab to polako pijuckao npr. uz neku emisiju, ili sunčanje, ne bih mešao ni sa čim... mada znam ljude koji to vole da mešaju sa vodkom, ja ne.

Edited by Jeremija
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...