Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

U postupku unistavanje kolekcije pokojnog oca (sve je drzano na sobnoj temperaturi 20-25 godina... uh)

 

2001 Tokaji Azsu 3 puttonyos - moze da se pije sasvim oksidirano doduse
1998 Chardonnay Plantaze CG - zapanjujuce, nije se pretvorilo u sirce (ovo je jedino iz ove grupe lezalo horizontalno pa mozda zato), ali je sacuvalo i intenziviralo sve grozne karaktere S(F)RJ industrijskih belih vina aaaargh
2000 Muskat Krokan Biserno Ostrvo Tisa - pravo u slivnik, uzas
???? (oko 2000) Pinot Rose Vinarija Coka - ima identican ukus kao povracka, ali taman
2004 Colombard/Chardonnay Central Creek South Australia - jedino pice u ovoj grupi kod kojeg se nije raspao pampur, i vino moze komotno da se pije, mada je nesto oksidirano i verovatno nikad nije ni valjalo
???? (oko 2000) Carlos I Pedro Domecq Brandy de Jerez Solera Gran Reserva - i ovom se raspao pampur i pluta unutra, ali ovo je predivno lol, 12 poena za Spanjolsku (mada nije fer posto je brandy... ali je skoro sigurno bolji nego kad je bio taze)

  • Tužno 1
Link to comment
On 3.2.2023. at 22:13, Moća said:

Prvi put pio Jameson triple-triple meni odlican.

 

Nisam prob'o. Black Barrel mi je dobar baš. 

 

Edit: evo i rog za dokaz - upravo mi rezultat kviza sa sajta potvrdi koji mi je po receptu

hb8lWiw.png

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Sta je ovo, boza?¿

 

Ne neki kvazi koktel kao sa likerom od kokosa, u tom kaficu se zove Chi-Chi :isuse:

sto je malo luzerski, ali oh well

 

Ali je lep, 2 sam popila ta

Edited by Midgeta
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pljuca mi curi na Kazahstan :drul:

Valja li? Nisam imao prilike da probam.

 

Pijem Budweiser, pred kasom kaze zena aj da deknemo po jedno pivo? Ajd! Uzmem dva Hajnekena, snizen na 99. Dosli doma, otvorili pivkana, a ono neki gadan ukus, otrov jbte. Grdno se smorio žedan, pa se spustio do trafike po Bud.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...