Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Probao sam, u tome je problem...Uh kakav fini lager, bas onako letnji, za sittin` on a porch if I had one.edit: a sad citam naokolo da Pan ima jaci ukus od Tuborga, wtf...da li da verujem likovima na netu ili svome nepcu?

Edited by vasudeva418
Link to comment
sad cu da pristavim jednu jaku Turkçe kafu :wub:
intenzivno ti zavidim. užasno mi se pije turkce kahva već jedno 2 nedelje, ja kod kuće imam samo eXpresso i filter, a u kahvićima u koje zalazim ne služe tursku angry.gif
Link to comment
intenzivno ti zavidim. užasno mi se pije turkce kahva već jedno 2 nedelje, ja kod kuće imam samo eXpresso i filter, a u kahvićima u koje zalazim ne služe tursku angry.gif
Otkriću vam sada mesto gde se pije najbolja turkçe kahva na svetu, poznata kao Dibek Kahvesi (dibek je izraz za klasičnu tursku kafu sa socom, ali na ostrvu se zna da se samo u ovoj kafani pije prava™ kafa). Ovo je kafana u selu Zeytinlikoy na ostrvu Gokçeada. Da li mi verujete da ima Turaka iz Stambola koji voze do Galipolja i hvataju trajekt da bi iskulirali na ostrvu i popili ovu kafu. Košta 1 liru, ali se za mesto uvek mora čekati, puno je vazda.imroz099lx4.jpgI da, pošto je utemeljivač kafane Grkinja, ovo je ujedno i jedino mesto u Egeju gde se opušteno može tražiti i grčka i turska kafa, bez mrkih pogleda. Među gostima kafane je puno Grka koji polako obnavljaju prisustvo na ostrvu sa koga su proterani u zameni teritorija nakon uspostavljanja turske republike Edited by vasudeva418
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...