Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Ja neku Andrija blatinu iz 2006, meni glupom saopštava da je iz Mostarskog vinogorja. Ne impresionira me nešto, što ne znači da flaša neće biti ubivena.

Link to comment

nije bas now drinking, ali bolje ovde nego na hate topicprosle nedelje sam imao ruse iz centrale na sajmu i u poseti nekim fabrikama. to je bio maraton sa konstantnim lokanjem u 2 varijante: 1. kinezi objasnjavaju rusima sta je Baijiu Maotaiphoto.jpg2. rusi objasnjavaju kinezima kako se pije vodka. sreca, uglavnom se pila dobra vodka русский стандард. 1284-photo-medium_x250.jpgsve to zaliveno pivom, tancami, masazom i kako to vec ide, po raznoraznim kineskim, uzbekistanskim i ruskim restoranima i klubovima. i baijiu i vodka su mi dobro poznati, ali nije bio bas stos da eskiviram. istina, sa vodkom sam zabusavao, posto braca udare opasan tempo sa zdravicama, a ja kao iskusan znam cemu to vodi, posto vodka ima jednu zeznutu karakteristiku da hvata 45-60 min posle konzumacije. pijes, mislis dobar sam, mogu jos, a onda babah i gotov si. vodku volim da pijem sa rusima, ali baijiu mi nikako ne lezi. deca me u petak docekase ko da sam sa sluzbenog puta dosao. zapustio sam posao, trcanje, prijatelje i sve fantazi timove. ove nedelje samo vino, kulutrno i uz klopuposle baijiu su i rusi i kinezi bili podjednako cirke. posle vodke rusi cirke, a kinezi bez ikakvih znakova zivota osim pulsahajlajt nedelje je bio kada su kinezi iz meni nepoznatih razloga, posle 3 boce vodke, kad smo presli u jedan ruski klub, zakazali tekilu i pivo. to je bilo surovo, posebno sto se sledece jutro ustajalo u 5h na voz do neke fabrike na granici sa severnom korejom. isti ti kinezi su u maju prilikom susretu u bangkoku, na pitanje hocemo li da skoknemo i drmnemo par shootova tekile pre vecere, odgovorili u stilu: tekila?!?!? - sta je to. naucio sam ih tada sta je tekila, a prosle nedelje mi se to debelo vratilo.

Link to comment

QQ majko, kakva kombinacija, vodka i moutai. Muka mi je i kad vidim tu keramičku flašu, a još u kombinaciji sa vodkom...edit: nepismen

Edited by dig_chohano
Link to comment
QQ majko, kakva kombinacija, vodka i moutai. Muka mi je i kad vidim tu keramičku flašu, a još u kombinaciji sa vodkom...edit: nepismen
nismo mesali vodichku (kako joj rusi tepaju) i moutai tokom jednog dana. bio je uefa kup sistem - prva noc na domacem moutai terenu - sledeca na gostovanju u ruskim lokalima. tesko je zamisliti tu odvratnost i ludilo da se pije sve djuture.
Link to comment
tesko je zamisliti tu odvratnost i ludilo da se pije sve djuture.
Amin. Čitam jutros i okreće mi se želudac (već dobro načet od litar ipo crnog vina sinoć), samo zamišljam kombinaciju ogavne arome moutaija i malja po glavi od vodke... I na sve to kinezi sa pivo-tekila afterparty-jem. Jedno takvo veče i odmah na listu čekanja za transplantaciju jetre.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ma, ja bih u tome i zube prala. :blush: Ozbiljno, sjajan liker.Na pozadini boce staviše neke splash & squeeze modifikacije sa ledom, limetom i narančom, sa datim omjerima - probat će se.edit/ @ T.

Edited by Eidyia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...