Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

robot? samo jedna je Belka.. dok ne kupim neku svoju Belku i gajim svoje super total and utter prirodno mleko, ovo se do sad kao najpribliznije tome pokazalo

Link to comment

Kako prirodno, kad je domaća krava - domaća životinja, tj. već biće već pripitomljeno od strane čoveka, i koje bez veštačke (ne prirodne!) selekcije u prirodi ne bi postojalo?

Link to comment
Juche citam o najnovijim medicinskim saznanjima ,a ista kazu da zene koje piju pivo ne dobijaju onu osteoporozu,imajuzdrave i savitljive koske. E sada je bilo krucijano pitanje koliko to piva treba da bude.Kazu barem 21 casha nedeljno. Ja to postizivam :lol: I zdrava sam, a i fino se osecam.Nije bilo rechoi o tome da li je casha od pola litre ( studija je iz Spanije pa mislim da je ipakj 0,33 u pitanju)ili ono od litre sto se pije na oktobarfestu u Minhenu.
I ja sam, da kucnem, ziva i zdrava i nista mi ne fali, a u zivotu pivo nisam okusila.Mogu i da se savijem kako 'oces. I sklekove da radim, dok se ne zaduvam. Bez krckanja koski, uganuća ili istezanja ligamenata. A moja gora polovina se dan-noc naliva pivom, pa ga, eno, jedva mrda.Opet mu otekao zglob na nozi. A to mu se desava bar 3-4 puta godisnje.
Link to comment
I ja sam, da kucnem, ziva i zdrava i nista mi ne fali, a u zivotu pivo nisam okusila.Mogu i da se savijem kako 'oces. I sklekove da radim, dok se ne zaduvam. Bez krckanja koski, uganuća ili istezanja ligamenata. A moja gora polovina se dan-noc naliva pivom, pa ga, eno, jedva mrda.Opet mu otekao zglob na nozi. A to mu se desava bar 3-4 puta godisnje.
Zezash , ili stvarno nisi nikada pila pivo? Ma mlada si ti bre ;) . Oni ispitivali onesto su preshle 33 ( godine). Ja sam tu :lol: A i ja sam pocela da pijem pivo kadsam napunila 40-tu. A i to bilo poodavnno.A ovaj moj Shvabo kao i ti, nikada pivo ne pije. Samo vino,al ga yebe kichma. Zglobovi su mu OK.
Link to comment
  • 4 weeks later...

sinoć cool.gif Dom Perignon , magnum boca, 1988 god, dobro čuvanlepo iskustvovrlo živ i posle 21 godinu, mehurići kao da je nov, sitni postojanizlatno žuta boja, zdrava, na nosu oksidativni, ali prijatni tonovi, puno biskvita ( O'Cake) , prepečenog tosta, bademau ustima slične arome, iskače bedem, ostaje jabučica, žive kisleline, ali creamymislim, stvarno 1 iskustvo :wub:

Link to comment
  • 3 weeks later...

taman sam mislio da se ratosiljam pivopijstva i predjem na vino kao moje pice po defaultu, sinoc, ne bas sasvim slucajno, probah KRUGHER & BRENT EXTRA STOUT i stariju mu sestru KRUGHER & BRENT RED BEER (8%).oba su za svaku pohvalu, crno cu tamaniti redovno, dok je crveno jaceg ukusa, a bogami i u procentu alkohola je jace, pa nije za moje maratonsko "all nite/day long" pivopijstvo. mada, pohvalio bih odsutstvo ukusa alkohola u red beeru kao u recimo lav 7 ili Duvel. u svakom slucaju pena se dugo drzi i bice ovo sjajan izbor za zimu. ambalaza je 0,5l flasha.proizvodi ih pivara Ritishevo(?!)Krugher & Brent Pivara Ritiševo d.o.o.Petru Albu 2026331 Ritiševo+381 13 827 047a pored ova dva imaju i lager kojega na zalost u mom omiljenom podrumu tj rudniku tj pivnici nemaaaaa...a izgleda da ga nece ni biti...*Extra StoutForeign (Export)-Style Stout5.00% abv.*Lager BeerEuropean-Style Pilsener4.50% abv.*Red BeerGerman-Style Strong Doppelbock8.00% abv.edit: etiketakruherbrent.jpg

Edited by maheem
Link to comment

Kuvana radža, od ljute. kašičica šećera, deci vode i deci ljute. Nešto sam uslinavio, tako da je ovo bio aophodan korak. Biću ko nov, a verovatno i pijan.

Link to comment

Hoegaarden Grand Crugrandcru.jpgznaci - Hoegaarden na steroidima - za jedno blanche pivo prilicno tamna boja, miris jaci, vocniji ali umesto limuna i svezih mirisa, ovde malo secerniji - pomorandza, banana i nezaobilazni korijander8.7% - alkohol se ni ne oseca, popila dve flase uz veceru i nije bilo previseukus opet slatkast(ograniceno slatkast) , kompleksan, ima tu puno zacina i nijansiGrand Cru je definitvno "zimska" varijanta "obicnog" Hoegaarden-a jednako originalan i pitak.ORVAL i dalje ostaje prvi na mojoj listi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...