Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

ona čokolada sa medom mi je pored đanduje naača za sada.

 

inače posetio sam ova ice cream fest u cetinjskoj juče. slobodno da se zaobiđe. par izlagača, loše osmišljeno

Link to comment

Neki natpIs Sapore ostao 100%. Sutra cu vevoratno opet proci tamo pa cu da vidim tacno.

Postoje dve table. Jedna na kojoj pise nesto ice cream rolls (valja cemu? deru po usima?) i sa leve strane Sapore italijanski sladoledi.

 

Pretpostavljam da je ipak ista firma iako sad prodaju drugacije proizvode.

Edited by katamaran
Link to comment

nije ista firma, ovo ice cream rolls je bzvz, preslatko i nikakvo, al je proces pravljenja zabavan, bace slatku pavlaku na ledenu plocu pa muljaju spatulom, pa dodaju sastojke, zanimljivo za gledati, pa nije steta para (recimo 240 din). dobro je i sto nikog nikog nema, da im naidje tri musterije, provalili bi rupu u konceptu, treba pet minuta za svaki sladoled. koga zanima nek proba sto pre, nece se to dugo zadrzati. 

Edited by cmrlj
Link to comment

kad sladoled kida koliko je dobar.

 

mada je meni granita rame uz rame sa bilo kojim sladoledom. treba to otvoriti u bgu

Edited by extragluv
Link to comment

Swisslion pod markom Snowlion između ostalog pravi i sladoled. Ima oblik šrafa, teksturu peska i ukus smrznutog eurokrema. Na akciji u slatkoj kući dva za 31 din. Hit leta mi je Frikomov Montevideo iz 2014, na akciji 60 din.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...