Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Sladoled na kugle u onoj poslastičarnici na Zelenom vencu, tj. Brankovoj (stanica 16, 95 i još nečeg što ide na EnBiDži). Čokoladu, lešnik i malagu tamanim, kugletine su veličačke, a tete fine. Loša je muzika vazda, ali istripuješ neki trajbl fjužn kafe del mar sa distorzijom da začini i lepo ti bude. Kuvaju tursku kafu. Volim što ima sladoleda i zimi. :)
ovo mesto je bila moja tiha patnja u detinjstvu. zeljno sam ocekivala svaki prolazak kroz zeleni venac zbog njega.
Link to comment
ovo mesto je bila moja tiha patnja u detinjstvu. zeljno sam ocekivala svaki prolazak kroz zeleni venac zbog njega.
I detinjstvo i prve ljubavi...izlazak je podrazumevao odlazak u bionju i TROVAČA
Link to comment
I detinjstvo i prve ljubavi...izlazak je podrazumevao odlazak u bionju i TROVAČA
Koliko sam ja razumeo oni ne pričaju o trovaču već onom sa strane gde je bivša beobanka?sent from klozetska solja by BVK
Link to comment

Samo da prijavim da sam posle dosta vremena pojeo novi sladoled koji me je oduševio cermatov (jel cermat?) Idol. U pitanju je plagijat frikomovog Sendviča, ali na štapiću. Lagan, ukusan, a jeftiniji 40, 50 dinara, zaboravih koliko je sendvič, ovaj je 70 dinara.Pojeo sam 2 danas, još 2 u najavi...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
dosta su jedibilni ovi ice cream factory sladoledi, mada malo preslatki
Da li su im još uvek šašave kombinacije, tipa čokolada i čokoladna čokolada ili moj omiljeni vanila-burbon vanila (tj vanila). Meni su bili odlični a jeftini ali ih dugo nisam video a jedina radnja i krugu od 3,7 km koja ih je prodava je zatvorena. Oni su imali jedan, kao voćni, tropik ili šta već, koji nije toliko sladoled koliko voćna ušećerena pulpa sa nešto malo sladoleda, preslatko samo po sebi ali kao dodatak ovome ili onome ili preko kakvog drugog sladoleda, nema bolje.
Link to comment
Da li su im još uvek šašave kombinacije, tipa čokolada i čokoladna čokolada ili moj omiljeni vanila-burbon vanila (tj vanila). Meni su bili odlični a jeftini ali ih dugo nisam video a jedina radnja i krugu od 3,7 km koja ih je prodava je zatvorena. Oni su imali jedan, kao voćni, tropik ili šta već, koji nije toliko sladoled koliko voćna ušećerena pulpa sa nešto malo sladoleda, preslatko samo po sebi ali kao dodatak ovome ili onome ili preko kakvog drugog sladoleda, nema bolje.
dada, imaju te kombinacije sa minimalno razlicitim elementima, cokolada berba 2010. i 2011. i sl. to ti je za profinjenu nepcad :D
Link to comment

Probao ove extra Kingove... nisam zadovoljan. Orient mi je onako, dosta neubjedljiv, Croccante je bolji ali ipak nije to to... sad pojeo panna cotta malina... jedna rijec - fuj.Ne znam ima li uopste staaaaaarih cokolada lesnik :wub:Ledo_sladoled_na_palki_King_Extra_okoladalenikmandelj_90ml.jpgi truffles :Hail:ledo-king-truffles.jpgJa ih ne nalazim :(

Link to comment
Probao ove extra Kingove... nisam zadovoljan. Orient mi je onako, dosta neubjedljiv, Croccante je bolji ali ipak nije to to... sad pojeo panna cotta malina... jedna rijec - fuj.Ne znam ima li uopste staaaaaarih cokolada lesnik :wub:Ledo_sladoled_na_palki_King_Extra_okoladalenikmandelj_90ml.jpg
Taj je bio na snizenju, bas je bio dobar. Jel' ima jos ovog sladoleda (ranije se zvao koloseum, jela sam ga na moru, bio je odlican):201049112348_over-magnum-vanilla.jpg Edited by jolanda.kirschner
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...