Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

29 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

uzeo sam taj pot i neku kafu na kojoj je eskobar. svi ste mi na ignoru ako je u pitanju đubre

 

Jbga ja hajpujem divas od evro ipo. 

 

Kolko si platio? Tj neki brand name kršten kolko bi trebao da košta? Recimo ovaj što se zove da je za 2 kave. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 9.11.2018. at 22:56, Ras said:

U DeeMu nema te kafe što je po iznenađujuće pristojnoj ceni. Moraću dublje da kopam.

Ako si u Bgd, ima u DM-u pored hotela Hilton i to 15%popusta.  Večeras pazarila.

Link to comment
24 minutes ago, halloween said:

Ako si u Bgd, ima u DM-u pored hotela Hilton i to 15%popusta.  Večeras pazarila.

 

Ako je zbog kafe, doći ću u Beograd, a mogao bih i da odsednem u komšiluku. :)

 

Kupio sam kafu u međuvremenu i pijem je već par dana - ima nešto snažniju aromu (što nije zamerka), ali bi za FP način pripreme ipak bilo bolje da je nešto krupnije mlevena (ili da je u zrnu).

Igrom slučaja sam prethodnih dana prošao pored nekoliko DMova i svraćao zarad kafe i uglavnom je nema, dok su ostale dve u ponudi. Pretpostavljam da je prosto više tražena zbog preovlađujućeg načina pripreme kafe ovde.

 

Hvala na preporuci!

 

Edited by Ras
Link to comment

Ja kupio juče baš tu DM-ovu klassik od 500g, nikakvog popusta nije bilo, 600 i nešto dinara koštala, možda i blizu 700.

edit: to je sad već preključe.

Edited by mraki
Link to comment

 

Popust 15% je u toj radnji od početka novembra do 15.12. s tim da nije posebno istaknut pored cene, nego se obračunava na kasi. Ako si sačuvao račun, pogledaj. Ima tabla na ulazu sa takvim obaveštenjem.

Link to comment
On 10.11.2018. at 17:59, kud u maglu Simoviću said:

uzeo sam taj pot i neku kafu na kojoj je eskobar. svi ste mi na ignoru ako je u pitanju đubre

nisu imali taj pot koji sam hteo, pa sam odustao i ostao veran klasik turskoj

:fantom:

Link to comment
2 hours ago, halloween said:

 

Popust 15% je u toj radnji od početka novembra do 15.12. s tim da nije posebno istaknut pored cene, nego se obračunava na kasi. Ako si sačuvao račun, pogledaj. Ima tabla na ulazu sa takvim obaveštenjem.

Aha, to onda važi samo za tu radnju, u tome je štos, ja sam pazario u drugoj.

Link to comment
On 10.11.2018. at 18:10, Renegade said:

 

https://www.maxi.rs/online/Pice-2C-kafa-i-caj/Kafa/Espresso/Lavazza-set-2xQ-Rossa-250g-2BMoka/p/7303637

 

Ja uzeo pre godinu dana ovaj i isto sam zadovoljan kafom mada je počeo sa strane da propušta vodu. Kao da ne može dobro da se zašrafi, moguće da je ta gumica zrela za menjanje. A nisam ga preterano koristio, možda sam skuvao 1.5 kg kafe sve ukupno.

 

U rodi je trenutno ovaj set 1800 din. Pot je od ovog proizvođača samo je poklopac malo drugačiji. http://gatspa.it/shop/caffettiere/rossana/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...