Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

Naravno. Kad srknem kafu želim pre svega taj orašasti provod u nepcima, nakon kojeg kreće da se odmotava veo dima, nakon čega na nosu prepoznam kiseline a u ždrelu nagorelu unutrašnjost starih hrastovih buradi. 

Link to comment
19 minutes ago, nisam ja said:

Naravno. Kad srknem kafu želim pre svega taj orašasti provod u nepcima, nakon kojeg kreće da se odmotava veo dima, nakon čega na nosu prepoznam kiseline a u ždrelu nagorelu unutrašnjost starih hrastovih buradi. 

Dobro, banatjanine, sad znamo da imaš klona!

Drago mi je što nisi napustio forum!

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
28 minutes ago, nisam ja said:

Pa zato ga i juriš. Jer blade grinder kod noževa pravi puder, a u ostalim vestima paaaa nešto što je krupnije. I onda dobiješ kafu koja je mešavina pre i podeksponirane kafe. True that :fantom:

U jbmti...

Pa ništa potraži one ručne, pa lagano...

Link to comment
22 hours ago, nisam ja said:

Kaže internet da je neujednačeno samlevena kafa greh. I da je bolje od toga i kupiti mlevenu. Ja ujednačenost ne mogu postići blade blenderom. A tek što sam kupio kilo nekog Rioba blenda. Draga Marta, što mi je činjet? 

 

 

 

IMG_20180111_154533.jpg

Link to comment
22 hours ago, nisam ja said:

Kaže internet da je neujednačeno samlevena kafa greh. I da je bolje od toga i kupiti mlevenu. Ja ujednačenost ne mogu postići blade blenderom. A tek što sam kupio kilo nekog Rioba blenda. Draga Marta, što mi je činjet? 

 

 

da krenes za mnom u socijalisticku revoluciju. u socijalizmu smo imali mlinove za kafu i mak na slobodnom koriscenju u svakom vecem supermarketu. 

Link to comment
On 26.2.2019. at 11:19, nisam ja said:

Pa zato ga i juriš. Jer blade grinder kod noževa pravi puder, a u ostalim vestima paaaa nešto što je krupnije. I onda dobiješ kafu koja je mešavina pre i podeksponirane kafe. True that :fantom:

 

Nije valjda da nemas grinder sa keramickom brusilicom tipa Hario Skerton???

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...