Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Samo da izjavim za televizor da je aerodrom u panami najveca govnara koju sam ikada video, a mislio sam da od engleskih i americkih nema gore. Bukvalno sam se osecao kao stoka svaki sekund proveden tamo.

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

Link to comment

Samo da izjavim za televizor da je aerodrom u panami najveca govnara koju sam ikada video, a mislio sam da od engleskih i americkih nema gore. Bukvalno sam se osecao kao stoka svaki sekund proveden tamo.

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

Sto, sta je bilo?

 

Meni def nije ostao u losem utisku od pre neku godinu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa jebote samo neki uski hodnici i radnje, nemas gde da sednes bukvalno, na celom terminalu ima 2 mesta sa po 30tak stolica, na tipa 5000 ljudi jedna klonja. sede svi na podu. Onda odes na gejt, tamo isto 3x manje stolica i mesta uopste nego putnika. Jos vrucincina, vlaga, konc logor pravi. Naravno, ne postoji mesto za pusenje nigde, to je jako bitno, da su iskorenili duvanski dimTM, a sto nemas da sednes il popijes vodu, sto kad konacno dodjes na red u klonji ugazis u 20cm pisacke, i sto su nesposobni da obave cek in za manje od sat vremena, to nema veze. Al zato sopinga na sve strane, lakosta sanela i kuraca, ko u najbudjaviji mol da si usao.

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

Link to comment

Sto, sta je bilo?

 

Meni def nije ostao u losem utisku od pre neku godinu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

naravno da nije kada se baskaris po VIP laundzima  :D

Link to comment

ja sinoc na pekinskom imao problema sa scitavanjem podataka sa cipova. prvo su me izdvojili na pasoskaoj jer im se nije svideo moj novi bosanski pasos, posle nisu mogli da odstampaju cek tokom placanja karticom u df shopu, iako su pare bile skinute (sms). mora da me je taksista vozio kroz magnetsku buru, ne vidim drugo objasnjenje

Link to comment

E sad, prodajte mi foru kako da letim za Beograd za iole normalne pare oko Bozica. Norwegian ima let do BGa, ali nema u suprotnom smeru. Smer ka Beogradu mi nije toliki problem jer imam 1 leg od karte koju mogu da menjam, ali ne znam sta da radim za nazad.

 

Good luck!

 

IME, jedino sto je radilo kod mene su bila putovanja 25. i/ ili 31.12.

 

Posle NG, uglavnom nema nista jeftino bar prvih nedelju dana.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

naravno da nije kada se baskaris po VIP laundzima  :D

 

ni u laundz nisam uspeo da udjem, naravno da sam to odmah probao cim sam video na sta lici aerodrom. ima jedan samo, i bio je pun, pa su mi rekli da sa onim priority pass mogu da udjem tek za dva sata kada mi je i bio let.  <_<  tako da sam morao da se zadovoljim kafom i vodom za cca 7 dolara u nekom smrdiluku od kafica, posle 20-25 minuta cekanja da uopste dodjem na red na kasi, i naravno onda to pijes s nogu uporedo pokusavajuci da drzis u ruci jaknu i torbu posto su svih 5 stolica zauzete. aerodrom jednostavno ima kapacitet tesle a promet 2-3 puta veci, plus za razliku od tesle ne postoji pedalj javnog prostora, nego je apsolutno sve pretvoreno u komerc - radnje, kafici, fast fudovi, i samo hodnih izmedju za zilion putnika. 

Link to comment

izgleda da je FinnAir dosta fin* za letove do Japana, nadam se da nema tu nečega što se iza brda valja?

 

 

*pristojna vremena, dužine presedanja i celog leta, pristojne cene...

Link to comment

Japan i Kina su im strategija na koju igraju, zato i dobra ponuda.

Procenili su da se ne mogu takmiciti na kontinentu i onda su videli da mogu biti hub za ulaz azijata u evropu i obratno

Link to comment

Japan i Kina su im strategija na koju igraju, zato i dobra ponuda.

Procenili su da se ne mogu takmiciti na kontinentu i onda su videli da mogu biti hub za ulaz azijata u evropu i obratno

 

Geografski su dobro pozicionirani za to [polarna ruta].

 

@Hjorton ja sam leteo njima za Japan prosle godine - sve je bilo OK.

Link to comment

Ja takodje samo mogu da preporucim: polarna ruta, verovatno letis preko Helsinkija (super aerodrom), kod mene jos i avion i usluga bili prvoklasni, a takodje i konekcija od kuce do Helsinkija (ne znam da li letis od kuce i da li se konekcija promenila).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...