Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ja mislio ZliGli kavaljer i đentlmen a on tako sa...jel ima reč za ženskog kupca? Kupkinja?

 

Sa srećom i bez stresa ga đirala, iz prve položila!

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 26.7.2021. at 23:37, Ras said:

Clio je prebacio 4 metra još u prethodnoj generaciji, a novi je zapravo nešto manjih dimenzija od prethodnog.

 

Išao kolega u HR na prezentaciju poslednjeg modela. Kaže da mu se više sviđa nego prethodni, i da zadnja klupa više nije onako sprčena.

  • +1 1
Link to comment

Imam finu Astru 2013. godiste iz Svicarske, 1.4 turbo 120ks sa samo 103 000km. Dva seta guma, lep paket opreme, grejaci sedista i volana i razni senzori i cuda muda, fale samo hrom lajsne spolja i multimedija.

Bila bi neka prijateljska cena za sve furunase. Osim Mahima, naravno, za njega duplo.1bfe449c7eaa621a4060187c56876bc3.jpg1e10b23eb4b6fd9e35e758eabf3cf0d5.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
On 31.7.2021. at 22:04, Zli Gli said:

Imam finu Astru 2013. godiste iz Svicarske, 1.4 turbo 120ks sa samo 103 000km. Dva seta guma, lep paket opreme, grejaci sedista i volana i razni senzori i cuda muda, fale samo hrom lajsne spolja i multimedija.

Bila bi neka prijateljska cena za sve furunase. Osim Mahima, naravno, za njega duplo.1bfe449c7eaa621a4060187c56876bc3.jpg1e10b23eb4b6fd9e35e758eabf3cf0d5.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Koliko za furunaše?

Link to comment

6500e, u oglas ide 7 ili jace sigurno pa koliko napecam. Isao danas po nju u Sabac, dovezao do SM na tockovima. Letnje gume 17" su dobre za ovu i sledecu sezonu recimo a zimske 16" (na celicnim felnama) otprilike nove ili vozene jako malo. Od opreme fale hrom lajsne spolja i multimedija koja moze da se ubaci lako, bilo fabricka ili neka dobra aftermarket. Ima start stop sistem, eco mod voznje, grejanje volana, grejanje sedista, komande na volanu, prednje i zadnje parking senzore, elektronsku rucnu kocnicu i jos svasta nesto. Auto utegnut kao pracka, motor miran cim dostigne radnu temperaturu, spolja bez ostecenja sto znaci i bez farbanja...

Da nisam prokockao silne pare u junu i da nisu digli cenu carine, ovo bi zadrzao sebi, ugradio multimediju s navigacijom i vozio se kao gospodin par godina. Sto kazu ovi na oglasima, nov nov nov.7145072446f87e8dc10480737fb5d093.jpgbfe837642155b5ee62ceed824e023b35.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Idi pa nadji povoljan auto sa tako malo km u Svici ili bilo gde preko pa se javi, kumse brate napaceni. Samo carina soma ojra sad po novom katalogu, nema vise labavo kao sto je bilo. Za onaj C4 Aircross sto sam prodao 3 komada bila oko 1100e a sad 2400+, urnisali su nas najstrasnije. Svakako ce cene skociti, uvoz diktira iste.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Bio miran duze vreme i cim je drug izasao iz price s kolima i isplatio mi moj deo (do tad sam zakljucao pare kod njega), poklekao sam i demoni me obuzeli. Imao prvo 3500 plusa ali kad upadnes u trans ne igras za zaradu nego kao adrenalin ludilo, singlovi 500 i 1000e, haos. I naravno da ti ovaj od gore ne da nista kad se zaneses, da sam igrao da ce uvece pasti mrak ostao bi dan nekim cudom...

Nema veze, svaka skola se placa. Zato cu sad na kumsu duzmem silne pare na Astrici, ovde kuka a u inboks me vec startovao da trgujemo.



Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
8 hours ago, Zli Gli said:

Samo carina soma ojra sad po novom katalogu, nema vise labavo kao sto je bilo. Za onaj C4 Aircross sto sam prodao 3 komada bila oko 1100e a sad 2400+, urnisali su nas najstrasnije. Svakako ce cene skociti, uvoz diktira iste.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

 

Zajebavas da je skocilo ovoliko ? 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...