Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

2 hours ago, angelada said:

Bio je malo ono kako se kaze - mizoginista, odgovarao me od golfa jer “nije to za zene” vec da ako sam bas “nemam nekog da me vozi kao gospodju” da kupim UP! ali obavezno polovan - da mi ne bude zao kad udarim.

 

Moglo bi da se kaze da me je otkacio. 

 

 

Nema šta, da je moja firma i da imam ovakvog prodavca, pedalirao bih radnika momentalno...

 

1 hour ago, Milosh76 said:

Prvi auto, pa jos nov, postavila si visoko lestvicu, sto uopste nije lose.

 

Čak i ona zna da se ne kupuje Kia. :D

Čestitke na vozilu, kupiću i ja jednom novog, pa makar samo zbog mirisa :heart::D

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Mil@n said:

Čak i ona zna da se ne kupuje Kia.

 

 

Da Bog da ti sledeci auto bude Kia XCeed... a ti nadji slike pa mi se posle zahvaljuj za "kletvu" :D

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, autsajder said:

 

Da, takav je trend da supermini klasa raste ( i poskupljuje), takoreći je na putu da zamijeni klasični C segment. Nova fabija je na nivou golfa 4 i vrlo blizu golfa 5. Nije slučajno što je klio toliko narastao, pošto ima nagovještaja da megan ide u penziju bez nasljednika, a Citroen je već odustao od kasičnog C4 hečbeka. Ide se na te popularne krosover/SUV varijante, a razuđenost klasičnih hečbek i sedan formi u više veličina se proizvođačima više ne isplati. Nažalost.

Clio je prebacio 4 metra još u prethodnoj generaciji, a novi je zapravo nešto manjih dimenzija od prethodnog.

Koliko mi je poznato, Talijani su sa Puntom 3 (Grande, je li?) prvi prebacili 4m u klasi i to još pre 15 godina. VW Polo tek u poslednjoj generaciji (2018), P 208 takođe tek u poslednjoj generaciji (2020), dok Toyota i dalje smatra da je to nepotreban luksuz :)

Link to comment
8 hours ago, SNARC said:

A sto da sebe dodtano zamara i traumatizuje budalom kojoj je pitaj Boga kojim slucajem zapalo da..zamisli..prodaje automobile. 

 

Što da ne? Ono, čisto da se nikad lakše, čukajući mejl uz kafu svima koji imaju mejl adrese na sajtu, pajseru usere u život.

Link to comment

Hvala vam!!! Vec sam se ohladila - to se desilo pre mesec dana. Nego, jedna bizarna epizoda u serijalu “sta sve moze da ti se desi u Srbiji kad si zensko”.
 

A na topic novi automobili prelazim kad polozim, auto mi je jos u salonu (tacnije u dvoristu iza jer je prodat) znam o njemu tek onoliko koliko sam pogledala na jutjubu i procitala u specifikaciji. 


nadam se da se vidimo tamo uskoro, da ne ureknem termin:)

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, desboj said:

 

Što da ne? Ono, čisto da se nikad lakše, čukajući mejl uz kafu svima koji imaju mejl adrese na sajtu, pajseru usere u život.

 

Pa sta znam...licno, arhivirao bih lika u fioku zaboravljenih, bavio se lepim stvarima (planiranjem ruta koje cu da izvozam novim kolima npr)..A ovog ako vec nisam odmah napusio, ne bih se ni posle zamarao njime.

 

Opet..pisanje maila ne kosta nista.

  • +1 2
Link to comment

Baš se čudim juče kako kargo može da radi i sa probnim tablicama kad mi dođe jedan novi sivi klio, dole mu na patosu zgužvani najloni sa sjedišta..

 

Šala mala - super je izbor, recimo kompaktan, a komotan (@ras - veći unutra od starog (; ), svakako bolji od polovnog golfa kojeg bezobraznik vjerovatno čuva za drugara, sebe, šefa/šeficu, svakakvih šema ima.. Nadam se da si u nekom normalnom i ušuškanom kraju - komšiji su nedavno preko noći digli na cigle lijepog crvenog klija iz prethodne generacije u gt line opremi zbog fensi aluminijumskih felni i niskoprofilnih guma. Tuga od prizora.

 

  • Tužno 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...