Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Re: Mazda 3 - 49k nije ništa za taj auto/motor (ispadne da je prelazio manje od 10k godišnje, to je skoro pa sumnjivo), a cena mi deluje korektno (probao bih da spustim jedno 10% akonto godišta).

 

Fabia sa mnogo manjim motorom (ali slične snage) i ekvivalentnom opremom je 50% skuplja, a po mom mišljenju Mazda 3 je segment iznad Fabie.

 

Jedino je održavanje Mazde svakako skuplje nego održavanje Fabie.

Edited by Sammael
Link to comment

Nije 10.000 km godisnje nego 7000...posto je 2010 Mazda :D  S obzirom da je kupljen u Srbiji, to se moze proveriti kroz servisnu knjizicu i u ovlascenom servisu.

 

Elem, nov auto ne dolazi u obzir, a jos manje Fabia...

Edited by Milosh76
Link to comment
17 hours ago, Milosh76 said:

Nije 10.000 km godisnje nego 7000...posto je 2010 Mazda :D  S obzirom da je kupljen u Srbiji, to se moze proveriti kroz servisnu knjizicu i u ovlascenom servisu.

 

Elem, nov auto ne dolazi u obzir, a jos manje Fabia...

 

Ne mora Fabia, novi Ceed je od 11k ili tu negde, 7 godina garancije, bzvz zbog 2k uštede uzimati 8 godina staru mačku u džaku, tj. bar meni. :)

Link to comment
7 minutes ago, Hella said:

 

a oglasi pucaju od raznih kia u garantnom roku jel znaš možda zašto  :fantom:

 

Ne vidim da pucaju, na polovni automobili ima 100-ak oglasa za Kia do 7 godina?

Link to comment

KIe su se na testovima pouzdanosti koje sam video pokazale dosta dobro, mada ih ja lično ne volim i ne bih uzimao. Održavanje još uvek zna biti problem, nabavka delova u nekim slučajevima može biti otežana.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...