Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

40 minutes ago, ToniAdams said:

Skroz bre dobro avto

za korsu d kazes?

33 minutes ago, nisam ja said:

ja sam komentarisao svačiija pisanija.

 

a korsu D sam terao 4 god. U suštini nisam imao neka ulaganja. Sad ga svastika čuka.

ok

Link to comment

@pbg12345

jesi li azmišljao o baš malim autima, tipa matiz, spark? Nisu toliko mali unutra koliko izgledaju. Ja vozim, između ostalog matiza skoro tri godine, oko 70k prešao već bez ikakvih problema. Mali auto, ali i mrcina kao ja može lepo da stane u njega, pošto je baš visok

Link to comment

a sta znam i jesam, ali nekako opet ne bih mozda bas te najmanje

posto zivim ovde na selu ("predgradje" beograda) i sad, da vecinu vremena bih trebao voziti po gradu, ali opet treba i doci/otici odavde, pa opet kontam da izbegnem pre svega najmanje motore

 

ali opet, ne znam nista o automobilima, moguce da ovo sad sto sam napisao nema nikakvog smisla :D

rekoh, sto vise gledam to sam zbunjeniji. svodi se na to da nadjem auto u sto je moguce boljem stanju za ovoliko novaca i da bude neki iz kategorije manjih, sve ostalo je sporedno

 

koliko ti tajkunu uopste imas automobila? :D  matiz, multipla, a siguran sam da si pominjao da imas jos najmanje jedan automobil, ako ne i vise. alfa neka bese isto jel?

Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

svodi se na to da nadjem auto u sto je moguce boljem stanju za ovoliko novaca i da bude neki iz kategorije manjih, sve ostalo je sporedno

 

 

Faljen hezus.

Inače kladio bih se da je ova sad korsa značajno veća unutra od prve astre, čiji sam bio vlasnik. O kadetu da ne pričam.  

Link to comment
10 minutes ago, pbg12345 said:

 

 

koliko ti tajkunu uopste imas automobila? :D  matiz, multipla, a siguran sam da si pominjao da imas jos najmanje jedan automobil, ako ne i vise. alfa neka bese isto jel?

alfa 147 i bmw x5, ali najviše teram matiza :D

Link to comment
6 minutes ago, ToniAdams said:

Faljen hezus.

Inače kladio bih se da je ova sad korsa značajno veća unutra od prve astre, čiji sam bio vlasnik. O kadetu da ne pričam.  

e, a ta tvoja korsa. benzin? koji motor? kolko vrata, boja?

os prodajes? :fantom:

5 minutes ago, Duci Simonovic said:

ovo deluje bas ocuvano

 

nego me podseti jedna od fotki da pitam. jel ovo ranije bilo da su zadnja sedista na ovim malim automobilima ovako odvojena?

kod ovog tvinga su u potpunosti, kod korse, ne potpuno, ali znacajno

posto ionako nisu nikako za vise od 4ro, kontam da je i bolje odnosno udobnije ovako. samo mi se cini da to na starijim modelima nije bila praksa

2 minutes ago, renne said:

alfa 147 i bmw x5, ali najviše teram matiza :D

tajkunu jedan najgori :D

da ti nije malo to? :D 

Just now, kud u maglu Simoviću said:

а колки је буџет?

mene pitas?

rekoh vec do 3000, ako se bas ukaze nesto ok moze i 3500

ma moze i neka stotina preko, ali ne bi valjalo. da ne detaljisem sad stanje racuna, ali valjalo bi da ostane neki euro sa strane iz tog "budzeta" za auto. zatrebace sigurno, a priliv je... hmmm oscilirajuci :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...