Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Rukomet

Featured Replies

Dakle, sada se desila 1 skoro nevjerovatna situacija - delegat iz Svedske je prekinuo utakmicu, iz razloga sto su navijaci skandirali: "Ovo je Bosna".:lol:Prljavi Svedjanin ipak speaks Bosnian.
  • Replies 4.6k
  • Views 311.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • SNARC
    SNARC

    Sportklub Tužan kraj: Voša odbila da se vrati, Partizan šampion Finalna serija šampionata Srbije u rukometu neće ostati u lepom sećanju ljubiteljima sporta. Partizan je u prvom meču slavio sa 33:27 pr

  • Sve u svemu meni ovo bolje nego godinama unazad, pa sta urade - urade. Nije vise onaj spor rukomet sa bezidejnim napadom, mucenjem. Korak napred. 

  • Carolostadien
    Carolostadien

    Pa u stvarnom trokutu i imate šanse, samo taj se neće stvoriti s remijem s Francuzima   Trebate dobit Francuze 2 razlike, a može vam biti dosta i 1.    Mi smo u mogućem trokutu na

Posted Images

Duzi video, sa duzim nizom bisera komentatora :D. Apsolutni opsajd.
Cekajte, valjda nam je povredjeni Nenadic prvi pick na poziciji srednjeg...?
Naravno....A Vladicu Stojanovica,Cvetkovic i ne zove tako da Petar nema razloga za brigu :)
  • Author

A gde su mucheni Borko Djordjevic i Ivan Stankovic? Moglo je od njih nesto da bidne...

A gde su mucheni Borko Djordjevic i Ivan Stankovic? Moglo je od njih nesto da bidne...
Borko je jedno vreme igrao u Vardaru... mozda pre 2-3 godine, za Stankovica pojma nemam. Gledao sam na momente tekmu juce pa ne bih ulazio u neke ozbiljne analize... samo cu reci da je na neutralnom terenu Makedonija bolja od Srbije za 3-4 razlike, u to sam siguran. Srpska rukometna organizacija je uspela da potpuno unisti ovaj sport, bez obzira na to sto su i zenska i muska repka prosli kvalifikacije protiv velesila kao sto su Holandija i Ceska.

Srpska rukometna organizacija postoji samo na papiru. Tu se ne radi nista vec dugi niz godina. najgori sportski savez uz atletski u nasoj zemlji. Dobra stvar je sto se sa klincima jos uvek dobro radi i sto cemo uvek imati dosta talenata. Lose je sto ce 90% njih propasti jer ce neminonovno igrati nasu ligu koja je u stanju raspadanja, a bez jake lige nema ni jakih igraca.A kad vec pitate za igrace, sta je sa fucking ljubom pavlovicem, igra li taj jos uvek rukomet? Bio je i u partizanu jedan solidan bek, mislim da se Mitrovic zove, decko je nestao bez traga.

Borko je jedno vreme igrao u Vardaru... mozda pre 2-3 godine, za Stankovica pojma nemam. Gledao sam na momente tekmu juce pa ne bih ulazio u neke ozbiljne analize... samo cu reci da je na neutralnom terenu Makedonija bolja od Srbije za 3-4 razlike, u to sam siguran. Srpska rukometna organizacija je uspela da potpuno unisti ovaj sport, bez obzira na to sto su i zenska i muska repka prosli kvalifikacije protiv velesila kao sto su Holandija i Ceska.
Koliko me secanje sluzi prosle kvalifikacije za EP smo igrali sa Makedoncima u Makedoniji je bilo nereseno a u Nisu je lako dobila Srbija posle smo od Islanda ispali za jedan gol(1 za Srbiju u Nisu a dva za njih na Islandu pri cemu da je bio 1 za njih mi bi prosli dalje jer smo dali vise golova u gostima). E sada moguce je da je Makedonija napredovala za godinu dana to stvarno ne znam.

Edited by No7

off topic yebote u sta se pretvorila pismenos' na teveju. Kao da su nadrealisti radili prenos:

Srpska rukometna organizacija postoji samo na papiru. Tu se ne radi nista vec dugi niz godina. najgori sportski savez uz atletski u nasoj zemlji. Dobra stvar je sto se sa klincima jos uvek dobro radi i sto cemo uvek imati dosta talenata. Lose je sto ce 90% njih propasti jer ce neminonovno igrati nasu ligu koja je u stanju raspadanja, a bez jake lige nema ni jakih igraca.A kad vec pitate za igrace, sta je sa fucking ljubom pavlovicem, igra li taj jos uvek rukomet? Bio je i u partizanu jedan solidan bek, mislim da se Mitrovic zove, decko je nestao bez traga.
Strasno, u svakom slucaju. Ljubu Pavlovica sam zadnji put video u Nordhornu, gde je sad, nemam pojma. Uros Mitrovic igra u SD Octavio Vigo u ASOBAL ligi, cuo sam, dosta dobro. Heskey verovatno zna, ali ga nigde nema.
off topic yebote u sta se pretvorila pismenos' na teveju. Kao da su nadrealisti radili prenos:
"chini se da smo imali madjare, iako smo gubili tri razlike"bwa haha ha ha ha ha"bili su navodno ugrozeni za svoju bezbednost"

Edited by Venom

jel ova dvorana u nisu ista kao ona na novom beogradu ili mi se cini?

Ode i Makedonija na SP... :) Poraz od 30:24 u Islandu, dovoljno za plasman posle pobede od 34:26 u Skoplju.

Dakle, sada se desila 1 skoro nevjerovatna situacija - delegat iz Svedske je prekinuo utakmicu, iz razloga sto su navijaci skandirali: "Ovo je Bosna".:lol:Prljavi Svedjanin ipak speaks Bosnian.
:Hail::Hail:
Ode i Makedonija na SP... :) Poraz od 30:24 u Islandu, dovoljno za plasman posle pobede od 34:26 u Skoplju.
Po ko zna koji put se pokazuje da je taj Island neugodan samo za nas...i za Svedjane, koje su izbacili sa OI, a koji su doduse i sami u nekom poluraspadu.
Borko je jedno vreme igrao u Vardaru... mozda pre 2-3 godine, za Stankovica pojma nemam. Gledao sam na momente tekmu juce pa ne bih ulazio u neke ozbiljne analize... samo cu reci da je na neutralnom terenu Makedonija bolja od Srbije za 3-4 razlike, u to sam siguran. Srpska rukometna organizacija je uspela da potpuno unisti ovaj sport, bez obzira na to sto su i zenska i muska repka prosli kvalifikacije protiv velesila kao sto su Holandija i Ceska.
Stankovic igra u Spaniji i to veoma uspesno, mislim da je u bidasoi. Borko Djordjevic je desni bek.Mozda se sretnemo na SP - pa cemo videti ko je bolji. cool.gif

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.