Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Bravo Liščević! Bod za polufinale!

Pale su u drugom poluvremenu, ali su izvukle bod na misice. Vrlo nesvojstveno za jednu nasu reprezentaciju, prijatno sam iznenadjen i Dragicom.

 

edit: *polufinale, hvala dansveru

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Bravo Liščević! Bod za cetvrtfinale!

Pale su u drugom poluvremenu, ali su izvukle bod na misice. Vrlo nesvojstveno za jednu nasu reprezentaciju, prijatno sam iznenadjen i Dragicom.

 

kakvo četvrtfinale? mislim da nema, samo polufinale prva 2 iz nove grupe

Link to comment

kakvo četvrtfinale? mislim da nema, samo polufinale prva 2 iz nove grupe

tako sam i ja razumeo pred pocetak takmicenja

 

 

u svakom slucaju, bravo za devojke

Edited by pbg12345
Link to comment

Da, ide se pravo u polufinale.

 

Najviše nedostaje Sanja Damnjanović, očajnički nam treba takav pouzdan bek šuter. I Stoiljković i Dmitrović su tipovi igračice koje povežu 2-3 dobra šuta i onda ih nigde nema 20 minuta. 

 

Inače, mislim da smo u ove tri utakmice dali više golova sa krila nego u poslednjih 5 godina ukupno. Prosto neverovatno. Stvarno je šteta što nije bila normalna atmosfera oko reprezentacije poslednjih godina, imali bismo sasvim dobru ekipu sposobnu da se bori za medalje. 

Link to comment

inače, toliko godina svako ko je ikad gledao rukomet zna da majmunčina treba da ode sa mesta trenera, ali avaj, ništa, upropasti nam čovek olimpijski ciklus potpuno na konto domaćeg terena i onog srebra koje nam je u vidu dotičnog debila u stvari više štetilo nego koristilo

Link to comment

Da, ide se pravo u polufinale.

 

Najviše nedostaje Sanja Damnjanović, očajnički nam treba takav pouzdan bek šuter. I Stoiljković i Dmitrović su tipovi igračice koje povežu 2-3 dobra šuta i onda ih nigde nema 20 minuta. 

 

Inače, mislim da smo u ove tri utakmice dali više golova sa krila nego u poslednjih 5 godina ukupno. Prosto neverovatno. Stvarno je šteta što nije bila normalna atmosfera oko reprezentacije poslednjih godina, imali bismo sasvim dobru ekipu sposobnu da se bori za medalje. 

ovo malo sto pratim nas rukomet,pre je za ocekivati da posle eventualnog rezultatskog uspeha usledi jos veci organizacioni raspad

 

 

 

jel ova selektorka ranije vodila reprezentaciju ili neki nas klub?

Edited by pbg12345
Link to comment

inače, toliko godina svako ko je ikad gledao rukomet zna da majmunčina treba da ode sa mesta trenera, ali avaj, ništa, upropasti nam čovek olimpijski ciklus potpuno na konto domaćeg terena i onog srebra koje nam je u vidu dotičnog debila u stvari više štetilo nego koristilo

ma takvih trenera je u nasem rukometu bas mnogo

 

za ovih 20 i nesto godina sto kao pratim rukomet retki su trenuci kad se na tom mestu nasla iole prihvatljiva osoba ( u obe selekcije)

 

meni je nas rukomet (organizacioni deo) sinonim za raspad. fudbalska oirganizacija je miljama ispred ovih

da nekim slucajem u rukometu ima para kao u fudbalu, ne mogu ni zamisliti na sta bi tek tad to licilo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...