Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

 

ISTORIJSKA POBEDA SRPSKIH RUKOMETAŠICA - Na otvaranju Evropskog prvenstva u Švedskoj reprezentativke Srbije pobedile su Sloveniju 36:34, što je prva pobeda naše reprezentacije na ovom takmičenju još od vremena kada se naša država zvala Srbija i Crna Gore.

Link to comment

Odlično naše izgledaju protiv Španjolki u prvom poluvremenu ....(de ne ureknem).

 

 

edit: 11:8 poluvreme, a jos nismo dali gol u poslednjih 8 minuta. Spustili Španjolke na 8 golova po poluvremenu, nakon one goleade sa Slovenkama. Jedna nepredvidiva momčad™ smo :lol:

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Igramo ko Danci. Brzo, a opet nije neko bezglavo jurisanje. Makar u nekoj kategoriji u ovom sportu da imamo srednjeg beka koji zna znanje. Mogli smo da ih otresemo vec sada, nekoliko cistih izgradjenih suteva na kraju nismo iskoristili. Hajlajt mi je bio kad ona nasa mala na levom krilu u skoku hvata loptu levom rukom, sutira desnom i daje gol :mellow:

 

Nije sto sam igrao over i vec pao, ali Spanjolke dosadne dozlaboga, cini mi se da bi radije legle na parket i umrle kad odbrane napad nego krenule u neku akciju.

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...