Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Malo je jasnije sada zasto je ovaj borilacki sport na izlaznim vratima OI. Ima cak indicija da ce se odrzavati na zimskim OI, kao dvoranski ekipni sport uz hokej.

Link to comment
2 hours ago, nahbar said:

Malo je jasnije sada zasto je ovaj borilacki sport na izlaznim vratima OI. Ima cak indicija da ce se odrzavati na zimskim OI, kao dvoranski ekipni sport uz hokej.

 

Uh, da, rukomet treba izbaciti sa OI da se napravi mesta za brejkdens, tu sudijsko uverenje neće biti bitno. 

  • +1 4
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

jel hansen goat u rukometu. danci su uvek u finalu i uvek je medju najboljima evo vec petnaest godina. lik je bog koliko ja pratim.

 

inace dosta dobra utakmica protiv spanije. 

Link to comment

Balić je najveći mađioničar rukometa, a i bio je mudovit kad se lomilo. Bio je kao kombo Jokića i Mesija, nikad nisi bio siguran šta će uraditi a kad uradi kako je to uradio. Vjerovatno ima igrača koji su više osvojili, bolje statistike sigurno, ali to šta je taj čovjek radio sa loptom nije viđeno ni prije ni poslije.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, djeneralche said:

Meni najbolji koje sam gledao su Lövgren, Kretzschmar, Karabatic, Hansen i naravno goat Balic.

 

Anja Andersen za siromašne za dečake

Link to comment

Nisam ga nikad volio ali svakako bih ga uvijek izabrao prije Karabatića, nekako mi ti bekovi koji su išli na šut i snagu dosadni, i Dušebaev je svakako bio zanimljiviji. Mada je vjerovatno statistički ispod ovog, doduše i Džordan je ispod Bila Rasela, pa se opet ne postavlja pitanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...