Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Bezveze, ja imam punu kucu starih papira, da kupujes mogli smo da se dogovorimo nesto.Sto se tice papir servisa, ima i fora da dolaze na poziv za vecu kolicinu papira, mislim da i placaju u kesu.
I zgleda da nije isplativo kao nekad...Ja sam čistio sobu i zaglavio sa brdom kolor časopisa od onih hi-fi do kompjuteraških i morao sam bukvalno da molim ganjane da odnesu to....
Link to comment

Zna li iko gde se trguje satovima? Dobio sam na poklon neki skupi sat, nisam ga još video, ali mi mama :lol: kaže da ima kožni kajš, a ja hoću sat s metalnom narukvicom (da bih mogao da ga nosim uz trenerku :lol: )

Edited by Odd_Job
Link to comment

@Lezilebovich, on 10 July 2010 - 19:09:25, said:Da li imaju negde da se kupe bakarne dzezve za kafu ?Imaš kujundžiju u Bulevaru, prvo dvorište kad iz Golsvortijeve kreneš desno

Edited by Odd_Job
Link to comment
@Lezilebovich, on 10 July 2010 - 19:09:25, said:Da li imaju negde da se kupe bakarne dzezve za kafu ?Imaš kujundžiju u Bulevaru, prvo dvorište kad iz Golsvortijeve kreneš desno
ja ih video na buvljaku, kod ulaza na parking, sad u nedelju
Link to comment
Zna li iko gde se trguje satovima? Dobio sam na poklon neki skupi sat, nisam ga još video, ali mi mama :lol: kaže da ima kožni kajš, a ja hoću sat s metalnom narukvicom (da bih mogao da ga nosim uz trenerku :lol: )
U, nema veze, sat uopšte nije loš. Sad ovo sve ispada kao jedna velika samopromocija i objava da imam novi sat, ali hu kers! :P
Link to comment
gelKeybordpad.jpgDa li u Bg. i gde ima da se nabavi ovaj valjak od gela koji se stavlja ispred tastature kao na slici ?Viđala sam Mouse Pad, sa izbočenjem ispunjenim gelom, jeste da smrdi na kilometar ( made in PRC ), ali bolje i to nego sindrom karpalnog tunela :( . Ako je neko video kvalitetnije da ne smrdi, prijavite.
Link to comment
gelKeybordpad.jpgDa li u Bg. i gde ima da se nabavi ovaj valjak od gela koji se stavlja ispred tastature kao na slici ?Viđala sam Mouse Pad, sa izbočenjem ispunjenim gelom, jeste da smrdi na kilometar ( made in PRC ), ali bolje i to nego sindrom karpalnog tunela :( . Ako je neko video kvalitetnije da ne smrdi, prijavite.
Tastatura ti je verovatno made in PRC, kućište takođe, a bogami i monitor. Pa ako ti njihov "smrad" ne smeta, ne znam kako mouse pad smeta, al dobro. Viđao sam Logitech mouse padove sa tom "sisicom", al i oni su verovatno made in PRC. Nema ti pomoći.
Link to comment
Tastatura ti je verovatno made in PRC, kućište takođe, a bogami i monitor. Pa ako ti njihov "smrad" ne smeta, ne znam kako mouse pad smeta, al dobro. Viđao sam Logitech mouse padove sa tom "sisicom", al i oni su verovatno made in PRC. Nema ti pomoći.
Čudno, ali u pravu si :D, što se tiče prvog dela. Ali ove komponente su od plastike, a taj Pad je od smrdljive gume i nema tendenciju da smrad nestane, baš sam čitala neke forume, čovek prijavljuje da smrdi i posle 6 meseci :isuse: .Edit :Malo sam gledala Historiju pretražvanja, evo šta tip piše :"Jel su to oni što ti kuća smrdi narednih 6 meseci?"Raspon cena je veliki - od 100 din. do 25 EUR, valjda ti od 25 EUR ne smrde.Više me interesuje valjak, njega ne mogu da nađem ni na internetu.Tema sa koje sam citirala rečenicu je iz 2006., tako da ko zna šta se promenilo od tada, pominju Plato i neke radnje kompjuterske opreme. Edited by Krotka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...