Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

to mi deluje zapušteno

 

nego jel ima negde britva da se kupi ovde, a da nisu ove fancy varijante sa neta od 100$ 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Zna neko mozda koja je prava adresa za one car share varijante za Sarajevo (BG -> SA) ? Ja sam nasla jednu fb grupu, ali da probam jos negde.

Edited by MayDay
Link to comment

nego jel ima negde britva da se kupi ovde, a da nisu ove fancy varijante sa neta od 100$ 

 

Pogledaj ovde http://www.lukovi.in.rs/shaving.html

 

Imaš model Gold Dollar 208 za 35 evra. Kvalitet je zadovoljavajući iako je made in China.

 

Moj stari vec 5 godina koristi tako neku kinesku kupljenu u Istanbulu za 20-ak evra. Kaže da za brijanje njom obavezno mora sapun, ništa pena niti gelovi.

Link to comment

Pogledaj ovde http://www.lukovi.in.rs/shaving.html

 

Imaš model Gold Dollar 208 za 35 evra. Kvalitet je zadovoljavajući iako je made in China.

 

Moj stari vec 5 godina koristi tako neku kinesku kupljenu u Istanbulu za 20-ak evra. Kaže da za brijanje njom obavezno mora sapun, ništa pena niti gelovi.

Kad rešiš to da kreneš sa četkom, javi mi se za sapun za brijanje...
Link to comment

bilo je u piramidi na drugom spratu, kod radnje sa venčanicama

mislim da se firma zove duni ili tako nešto

tada su imali samo pozamašne rolne - ako ti treba za manji četvrtasti sto, moraćeš da sečeš

ništa fensi

mislim da je rolna bila 1000 din

Edited by beyoncé
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam jel ovde da pitam ili na majstorski.

 

Imam aparat za vodu kome su se slomile plastične ručkice na pipama, gde bih mogao da nabavim nove? Ovi iz firme kod koje kupljeno su iskulirali jer kao neće da poprave jer je otkupljen uređaj i više ne uzimam vodu kod njih.

Edited by miki.bg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...