Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Da li negde mogu jos uvek da se nadju patrone za brijac Gillete Sensor Excel? Proverio sam u Liliju/DM/buvljaku na NBG/Limundo/Kupindo/Kupujemprodajem.

 

Ili mi ne gine narucivanje sa ebay?

 

post-5470-0-59193400-1507137171_thumb.jpg

Link to comment

ti proizvodjači “žileta” su mi među top3 kompanija kojima želim sve najgore, svake godine izbace novi model, a patrone prave još neko vreme i onda ćao zdravo. da nespomnjo cene patrona, ko bubreg da traže, a kvalitet tih zamenskih je blagi užas

 

ima na britvu da pređem

:mad:

Link to comment

Ja se brijem britvom kad god imam vremena, a kad sam baš baš u žurbi onim starim žiletima sa jednom oštricom, onim što se ubacuju kao patrone. Vilkinson ili oni neki domaći, stotinjak dinara pet komada, može biti koji mjesec komotno

Link to comment

Mislim da sam se u vojsci poslednji put brijao brijačem. Nema ništa gore od onog gumifleks osećaja, ja to sve univerzalnom mašinicom. Pustim bradu i tzv kosu par nedelja do mesec dana, pa onda sve u jednom potezu ko čovek.

Link to comment

Jel koristio neko Fiskars sekiru za cepanje drva? Gde toga ima kod nas, ako uospte ima?

Mislim da je bilo u pokojnom Merkuru, imali su śekira i śekira... Sad nempojma, evo gugl kaže da ima i kod brata, i još ponegde mada uglavnom online...

Ja mlatim drva nekom vulgaris sekirom, pa još i zavareno sečivo, drveno držalo, radi posao extra. Ne znam da li ovo vredi tih novaca, ali nisam koristio...

Link to comment

Stare, klasicne, sekire su ok, ponekad ih naostris ili zamenis drzalju ako su bas matore. Ali cepac drva je ipak brutalan, ja imam nekih panjeva kojih treba da se resim, a i treba mi svake sezone tako da bih voleo da je imam u garazi. Vilagerovi cepaci su oko 2500din sa drvenom drskom, Fiskars duplo skuplji sa nekim vestakom koji smanjuje tezinu za nekih par stotina grama, ipak ne bih ni ja bacao pare online nego bih voleo, da se tako izrazim, da je prvo drzim u ruci.

Link to comment

Da li negde mogu jos uvek da se nadju patrone za brijac Gillete Sensor Excel? Proverio sam u Liliju/DM/buvljaku na NBG/Limundo/Kupindo/Kupujemprodajem.

 

Ili mi ne gine narucivanje sa ebay?

 

attachicon.gif0078871_l.jpg

 

 

Ja kupujem na pijaci u bloku 44.Jedino sam tamo nasao na tezgama sa hemijom.

Link to comment

Gde mogu da se nađu platnene maramice?

 

Probati Deltateks, imaju radnju na Bulevaru preko puta pijace Đeram, negde pri dnu Balkanske, ugao sa Gavrila Principa i još par mesta po gradu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...