Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ima li još negde u Beogradu mesta gde se može kupiti strana štampa (dnevnici, poput Guardiana, na primer)?

Link to comment

Ima li još negde u Beogradu mesta gde se može kupiti strana štampa (dnevnici, poput Guardiana, na primer)?

Na buvljaku verovatno ima na komad samo potraži. Plus ako ti je to za jednokratno uzmeš najjeftiniji...

Link to comment

Ima li još negde u Beogradu mesta gde se može kupiti strana štampa (dnevnici, poput Guardiana, na primer)?

 

Proveri da li ova ekipa ima Guardian u prodavnicama Inmedio - to su im maloprodaje stranih časopisa po većim tržnim centrima, ne znam koliko su ozbiljni sa stranom dnevnom štampom, Vidim da nude Guardian u pretplati, no da li ga prodaju na dnevnoj bazi, nemam pojma.

Link to comment

verovatno. s tim da sam ovaj koji imam u kuci a koji se ustrokavio kao da u ovoj kuci zivi horda pijanaca koji povracaju po njemu kupljen u simpu za u cent isti novac koliko je kostao u ikei u pesti pre jedno 8 godina na primer. mislim da je to bio neki trange frange dil u vreme kada je simpo pravio madrace i decije krevete za njih.

Link to comment

Treba mi podosta novina/papira, jel ima negde za džabaka ili neku siću, osim 24sata? Ima li možda po redakcijama starih izdanja kojih žele da se otarase?

Link to comment

Jel ima neko da preporuci kontakt za iznajmljivanje buseva /minibuseva/kombija za jedno stotinak ljudi za prevoz  30 tak kilometara tj i povratak?

 

pada mi na pamet samo Lasta a kapiram da ce da oderu sa cenom...

 

kako se to uopste naplacuje, po osobi, po kilometru, po vremenu povratka?

 

Hvala!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...