Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Stvarno? To bi moglo da bude lakše nego što sam mislila! :)
ma da. cenu ne pogledala, naravno. prvo sam se zaletela, kao, daj, a onda se zapitala a ko ce to da mi jede? i tako nije bilo nishta <_<ima ga na munze pijaci chesto, mislim, kad ima...
Link to comment
Gde u bg-u mogu da kupim slatki krompir ili čičoku? I koliko bi moglo da košta kilo tog zadovoljstva...
ima u merkatoru slatki krompir. prodaje se na komad (mislim da je oko 300g komad) i košta između 250 i 300 dinosaurusa
Link to comment

Pazi, može biti da su slatki krompir i čičoka različite stvari.Čičoke (poput korena đumbira ali kržljavija) je pod tim imenom bilo po maksijima, i cena nije bila preterano visoka. U svakom slučaju nisu išli na komad.Neke velike crvene krtole pod nazivom slatki krompir sam viđao u metrou, verovatno je to isto što je maheem video u merkatoru.

Link to comment
Pazi, može biti da su slatki krompir i čičoka različite stvari.Čičoke (poput korena đumbira ali kržljavija) je pod tim imenom bilo po maksijima, i cena nije bila preterano visoka. U svakom slučaju nisu išli na komad.Neke velike crvene krtole pod nazivom slatki krompir sam viđao u metrou, verovatno je to isto što je maheem video u merkatoru.
Ako se pod velikim crvenim krtolama misli na batat, to kod Cvetka redovno donosi jedan tip iz Barande, prodaje za oko 300 dinara kilo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...