Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Mitrovac naravno. Sećam se da sam zalio pasulj komorom od jabuke pa sam posle povraćao noću u sobi na pod. I dobio visoku temperaturu pa su me moji odveli kući. Mada je fora.bila u tome što 10 dana nisam išao u wc. Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

Link to comment

ma ja generalno nisam srao na tim ekskurzijama. nedelju dana, pa i deset, nije nista ako se covek potrudi.pisao pak jesam, najnormalnije.da ne bude da trolamo, sta je komora od jabuke i gde da nadjem?

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ja sam bio samo jedan taj put. Kad sam došao kući i obavio posao odmah sam ozdravio.Zato u vojsci nije bilo problema a bilo je 100x gadnije u wcПослато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Mitrovac naravno. Sećam se da sam zalio pasulj komorom od jabuke pa sam posle povraćao noću u sobi na pod. I dobio visoku temperaturu pa su me moji odveli kući. Mada je fora.bila u tome što 10 dana nisam išao u wc.
meni se tamo desilo nesto mnogo strasnije. neka devojcica me je lazno optuzila da sam je udario, pa samo ja iz cele grupe nisam smeo da idem na maskenbal. sedeo sam u sobi dok je maskenbal trajao. a pripremio sam kostim Carlija Caplina. sedeo sam na krevetu i gledao svoje lazne brkove, dok su se drugi zabavljali, a rekli su da ce i televizija snimati maskenbal. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
meni se tamo desilo nesto mnogo strasnije. neka devojcica me je lazno optuzila da sam je udario, pa samo ja iz cele grupe nisam smeo da idem na maskenbal. sedeo sam u sobi dok je maskenbal trajao. a pripremio sam kostim Carlija Caplina.
joooojj. :(
Link to comment

Siguran sam da si joj se dopadao pa si je ignorisao. Pa je našla način da ti se osveti. woman scornedПослато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Siguran sam da si joj se dopadao pa si je ignorisao. Pa je našla način da ti se osveti.
To je lako moguce. Voleo bih da je nadjem i pitam da li smatra da je u redu sto me je emotivno osakatila u formativnim godinama, u vreme kada sam bio djetinje njezni pupoljak, i od mene napravila sujetnu ruinu od coveka, uvek u strahu od ostavljanja, izostavljanja i nepravedne kazne.Aleksic Milice, ako citas ove redove, hvala ti. Ti si me, prerano, naucila da ovaj svet nije dobar. Svet da mi padne pred noge, ja cu i dalje biti onaj tuzni decacic koji u spavaonici gleda svoj kostim Carlija Caplina i slusa potmulu buku iz sale za igranke :cry:nego mozda cu one solje naci na Kupindu, kad dobro razmislim.
Link to comment
Trebalo je da joj se isereš u šolju, bez zadrške.
bez drške ili sa drškom, možda i jeste
[/size]To je lako moguce. Voleo bih da je nadjem i pitam da li smatra da je u redu sto me je emotivno osakatila u formativnim godinama, u vreme kada sam bio djetinje njezni pupoljak, i od mene napravila sujetnu ruinu od coveka, uvek u strahu od ostavljanja, izostavljanja i nepravedne kazne.Aleksic Milice, ako citas ove redove, hvala ti. Ti si me, prerano, naucila da ovaj svet nije dobar. Svet da mi padne pred noge, ja cu i dalje biti onaj tuzni decacic koji u spavaonici gleda svoj kostim Carlija Caplina i slusa potmulu buku iz sale za igranke :cry:nego mozda cu one solje naci na Kupindu, kad dobro razmislim.
:lolol:315.jpge neka si se izjadao, ne gubi nadu. Ljubav umire poslednja
Link to comment
pitanje ovde i na Kitchen Appliances, mada je posudje.da li je neko u Beogradu video metalne solje bez drske, poput onih u kojima se u predskolskom sluzio kompot, ako se neko seca toga?hocu da imam komplet za mint julep, a realno nije resenje da trazim tradicionalne srebrne solje, sta sam ja, Rokfeler?
Obišla sam mnogo radnji ovih meseci i ništa sično nisam uočila.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...