Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

meni ovo sokocalo iz ikee sto se stavlja na sudoperu hitno treba.domsjo-szuro__74993_PE192601_S4.jpgopcija a. ne treba mi nuzno odmah na zauvek, pa bih mogla i da pozajmim ovo korito ako me bob pogleda pa ga neko od vas ne samo poseduje nego ima i dobru volju da mi ga pozajmi na dva dana da ga premerim i nasadim na maketu sudopere;opcija b. neko dolazi iz inostranstva u narednih pet dana, a pre toga planira da ide u ikeu, i hoce da vuce djevdjir preko pola sveta da mi pomogne (znam, znam, long shot, al sta sad);opcija c. zvala sam ove sto donose iz madjarske, njima treba najmanje nedelju dana. dajte telefone nekih sto donose iz ikee, a da nisu oni iz jovanove. pomagajte.

Edited by cmrlj
Link to comment
opcija c. zvala sam ove sto donose iz madjarske, njima treba najmanje nedelju dana. dajte telefone nekih sto donose iz ikee, a da nisu oni iz jovanove.
ima ih na buvljaku i u Rodicu na NBG, ali nemam telefon :(
Link to comment
hanging-basket-chair-canvas.jpgiliDenys9122009T17418.JPG?qlt=75&ftr=8&cell=400,370&cvt=jpegA?
Ako biras izmedju ova dva ipak drugo...Meni je ovo prvo "samo" fensi tanke su mi one trakice koje nose sedalo...
Link to comment

e da li u beogradu postoji spritisticko drustvo? kao prizivanje duhova i tome slicno? koga da pitam? ko bi mogao znati? PS. ne treba mi zarad intervjua sa slobodanom milosevicem da odmah skratim ocekivane forumske posalice (larone gledam u tebe).

Link to comment

Zovi INIS i traži Radmilu Radić, ona je proučavala spiritistički pokret u Srbiji, mada u ranijem periodu.B6650.jpgVerovatno će ona znati da te uputi, mada koliko sam shvatio iz njene knjige, to je fenomen kasnog 19. i početka 20. veka, danas toga skoro i da nema... Ako budeš imao vremena, pročitaj od S. Markovića knjigu o grofu Čedi Mijatoviću, koji je, između ostalog, bio i jedan od otaca srpskog spiritizma. Jedan od živopisnijih karaktera srpske istorije.

Edited by Arbeitmann
Link to comment
e da li u beogradu postoji spritisticko drustvo? kao prizivanje duhova i tome slicno? koga da pitam? ko bi mogao znati?
Hoćeš da intervjuišeš Sejda Bajramovića, garant.
Link to comment
Toner-traka mi treba za Epson LQ300, nigde ne nađoš, pa ako neko zna gde ima, ili neko ima viška bio bih mu zahvalan.
Probaj varijante 1 i 2, rekao bih da deluju ozbiljno.edip:zaboravio sam na važan izvor reziltata poput ovog, pa mi se čini da ćeš ipak lako naći rezervni ribon. Edited by ajgor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...