Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

kape za tusiranje, one sto su ko zatvaraci za tegle? za jednokratnu ili visekratnu upotrebu.ima li u beogradu?
U Ustanickoj,preko puta RK Beograd ali da me ubijes ne mogu da se setim imena radnje.Takodje u DM-u ali su tamo oko 300 dinara dok su u gore pomenutoj radnji oko 80din
Link to comment
U Ustanickoj,preko puta RK Beograd ali da me ubijes ne mogu da se setim imena radnje.Takodje u DM-u ali su tamo oko 300 dinara dok su u gore pomenutoj radnji oko 80din
hvala ti. DM mi je bas blizu posla, pa da ne lutam :)
Link to comment

proizvodi od pruca. nekada su ih prodavali sa kamiona, pored nekih pijaca, ali vec dugo ne vidjam te čike. konkretno mi treba neki komadićak nameštaja.sve što sam izguglala su preprodavci, mostli kineskog pruća. al' nije ni što je kinesko, nego nema to što mi treba, pa bih direktno na kamion kod distributera :Du beogradu. spasiba.

Link to comment
proizvodi od pruca. nekada su ih prodavali sa kamiona, pored nekih pijaca, ali vec dugo ne vidjam te čike. konkretno mi treba neki komadićak nameštaja.sve što sam izguglala su preprodavci, mostli kineskog pruća. al' nije ni što je kinesko, nego nema to što mi treba, pa bih direktno na kamion kod distributera :Du beogradu. spasiba.
Imas ogromnu korparsku radnju na uglu Vojislava Ilica i Gospodara Vucica. Proizvodi su im odlicni, imam par komada.soba3.jpgImaju i veb sajt Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
hvala ti do nebesa :) nadam se da imaju tu klupu koju tražim.
pa ako nemaju, pitaj ih da ti naprave.
Link to comment
pa ako nemaju, pitaj ih da ti naprave.
hoću hoću. :)nešto poput ovoga, ali višlje, kao klupica, pošto gospodin mora da se popne, da bi zaspao :D Edited by Mother's Milk
Link to comment
Gde mogu da se kupe ventilatori kakvi postoje u kaficima, sa prskalicom?
Ovo i mene zanima.Tražio sam plafonske ventilatore, ali da ne bude ona ogavna varijanta:05048-ventilator-strop105cm-360w-.jpgveć nešto malo lepše, kao ovo:ventilator%20plafonski(1).jpgili ovako nešto:ventilatori%20plafonski%20enterijer.jpg Edited by CTale
Link to comment

traži se borhesov esej iz 1939. "the total library".ako neko ima pingvinovo izdanje iz 2000/2001, ili obližnju biblioteku iz koje moze da pozajmi: The Total Library: Non-Fiction 1922-1986 (Penguin Modern Classics), pa je voljan da skenira ovaj esejčić i posalje mi, može da bira izraze zahvalnosti.poz

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...