Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Britanija: Zabrana za plazma ekrane20:15 | Izvor: DanasZbog borbeprotiv klimatskih promena plazma televizori biće uskoro zabranjeni u Velikoj Britaniji.

Link to comment
Postoji dobar razlog zašto su u ponudi uglavnom lcd. A ti kako 'oćeš...
ok, ubedio si me (+ malo sam guglala), ajd, dajte neki savet, šta, pošto....pojma neam šta vredi kupiti. e da, ne daju mi se neke grdne pare.
Link to comment
ok, ubedio si me (+ malo sam guglala), ajd, dajte neki savet, šta, pošto....pojma neam šta vredi kupiti. e da, ne daju mi se neke grdne pare.
Ja pazarih onomad ( pre godinu dana) jedan JVC za 750 evra.Dochim da su i u Srbijicene iste.Ekran je srednji (valjda nekih 56 cm sa 34 cm),ali je to savrsheno ok.Radi josh ;) Edited by Teja
Link to comment
ok, ubedio si me (+ malo sam guglala), ajd, dajte neki savet, šta, pošto....pojma neam šta vredi kupiti. e da, ne daju mi se neke grdne pare.
vidi ovde. saveta koliko hoćeš
Link to comment

jbga, saveti su sve u stilu "nemoj kupovat" ako ne moraš. pregledala razne reviews na netu, sve neki vanzemaljci, kuju u zvizde pojedine modele, ne gledaju u sitna crevca ko mi. svodi se na to, da mi nemamo kablovsku ko normalan svet. što je verovatno tačno. oladila sam se, do daljeg.

Link to comment
Ja sam takav ram dobio kao poklon. Znam da je kupljen u IKEA-i (i to iz Svedske)Dobih ga davno (ima godinu dana) i jos nemam ideju kako/gde da ga okacim :huh:
Hvala, znam da je iz IKEA-e :) Mozda cu naci i negde kod nas.
Link to comment

Jel zna neko koje su cene ovih "Gajic" trenerki i fitnes kombinacija? Npr. ovako nesto kao SludgeA JoeGunny ili ova sto se siri u nogavicama:

kolekcijaimage1pm1.jpgkolekcijaimage2xi6.jpgkolekcijaimage3db9.jpgkolekcijaimagewo5.jpg

Nije za mene, majke mi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...