Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Ah, Said.Kako je jezivo kad se predstavi Henri Gejlu ( Benu Lajnusu ) u 2. sezoni. " You want to know who I am? I am Sayid Jarrah, and I am a torturer."

Link to comment
Za LOST sam već rekao i mogu da ponovim, bila bi jedna od najbolji serija da se završila u petoj sezoni!Da su oni (putnici leta 815*) izazvali pad aviona, tako što su izavali "incident" na ostvu*jeee, još uvek se sećam broja leta ...ali brojeva sa skloništa jok ...
bez guglanja, 4, 8, 15, 16, 23, dalje ne znamali ja sam ionako jako losa sa brojevima a i serijunisam odgledala do kraja :fantom:

42! :0.6:

Edited by lostfanforever
Link to comment
Ah, Said.Kako je jezivo kad se predstavi Henri Gejlu ( Benu Lajnusu ) u 2. sezoni. " You want to know who I am? I am Sayid Jarrah, and I am a torturer."
dada, skroz jezivobas mislim sta bi bilo da ga vidim u podzemnom prolazu na zelenom vencu kako prodaje gace. u onoj potkosulji. bi li i tad bio seksi ko sto jeste :wub:
Link to comment

hvala! :Hail:jedared sam na poslovni sastanak ponijela laptop sa cijeg je desktopa sjevnuo said u potkosulji. poslije mi je par minuta bilo neprijatno.

Edited by morgana
Link to comment
  • 5 months later...

Prošla je ponoć...Danas, 22. septembra, dan pada aviona u Lost-u i početka serije:Počinje jesen, iako obično počinje 23, ovoga puta je drugačije...Igra se derbi Mančestera...Igra se rimski derbi...Izbori su u Nemačkoj...Francuska reprezentacija je na pragu prvog zlata u košarci u istoriji...:)

Link to comment
  • 1 month later...

Ne znam šta se pisalo prethodnih 159 strana ali ja sam sinoć počeo da gledam i prilično sam oduševljen. Odgledali smo 4 epizode zaredom. Navukao sam se. Sad ću da pišem po topiu svaki dan. Molim vas da počnete opet sa spoilerima.

Link to comment

ja sam onomad dobila sesticu sa lost kombinacijom, bilo taman dovoljno da se pokrije sve sto sam do tad uplacivala i za dvd komplet, da se oduzim.mekejb, moras odmah da se opredelis: kejt ili kler, dzek ili sojer? lok i said su van konkurencije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...