Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

neodgovorena pitanja

Featured Replies

неки преиспитују порекло назива чајна кобасица

  • Replies 3.1k
  • Views 335.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • slepa živana
    slepa živana

    ima i ta razlika da se detetu još nije razvio mozak.

  • imam taj aparatic ali filips, odlican je, ulaganje koje mi se isplatilo vec prve zime kosta oko 20, mozda 25 eura   edit, evo ga https://www.tehnomedia.rs/kucni-aparati/specijalizo

  • Yettel je ,,obavestio,, korisnike na aplikaciji u delu ,,detaljan prikaz racuna,, pa na saamoom dnu u ..napomenama,, a i tu u samom dnu..   a hebes mi sve ako je to iko ikada otvorio!!

Posted Images

ovo je obicno pitanje, ali ne znam kud bih s njim.potrebno je da popravim prilicno crknut gazdin vremesni tv. gde u beogradu (kontakt telefon ako moze)?

Gde je kinesko groblje? Mislim ako racunamo da dolaze od sredine 90ih valjda je neki broj njih i umro a nema nigde grobova pa mi je cudno :huh:
Urbani mit je da je za sve ove godine u Srbiji zvanicno umro samo 1 Kinez :DNavodno ih kad umru zakopaju negdje iza kuce i preuzmu njihove identitete :blink:

ja sam negde pročitala da im vize u stvari traju po pet godina, pa po isteku toga idu nazad u japanko će znati

Kinezi se posle smrti u najvećem broju slučajeva kremiraju.

Edited by halloween

Gde je kinesko groblje? Mislim ako racunamo da dolaze od sredine 90ih valjda je neki broj njih i umro a nema nigde grobova pa mi je cudno :huh:
ПОТРАГА: КАКО ЗАИСТА ЖИВЕ КИНЕЗИ У СРБИЈИ
Уколико се озбиљније разболе, Кинези не траже помоћ наших лекара, већ одлазе у домовину на лечење њиховом традиционалном медицином. Мало их умире, јер је овде углавном радно способна популација. А кад се то деси, због веровања да урну могу да додирну само чланови породице, у почетку су оне који би се упокојили у домовину враћали у лименим сандуцима, па их тамо кремирали, јер је кремација најчешћи начин испраћаја покојника на онај свет. Неколико година уназад кремирају их овде, па урне шаљу у Кину.- У 2007. години у Србији је умро само један Кинез из Сремске Митровице и кремиран је код нас - каже Драган Балтовски, директор ЈКП ''Погребне услуге''. - У следећој години преминуле су три особе из Ниша, Крагујевца и Новог Сада и сви су кремирани, а протекле године умрле су две особе, једна из Београда, друга из Зајечара. Покојник из Зајечара је кремиран, а друга особа је сахрањена на гробљу ''Збег'' и то је први случај да кинески држављанин буде сахрањен код нас.
ja sam negde pročitala da im vize u stvari traju po pet godina, pa po isteku toga idu nazad u japan
Kako znas da su dosli ovde iz Japana? :huh:
Kako znas da su dosli ovde iz Japana? :huh:
4.jpg

Zasto se mladim tatama cepaju kosulje? Da li je istina da je nekad to radjeno samo kad je musko dete u pitanju, a sad se prosirilo na oba pola?P.S. Meni to mnogo glup obicaj, umesto da pomazes mladim roditeljima ti ih bacas u dodatni trosak posto se mnogi ne zaustave na jednoj nego mu iscepaju na desetine odevnih predmeta.

Iscepaš i uzmeš parče za rasadu. Jakog mi troška, glup je onaj ćale koji se tada ne obuče u rite.

Jel zna neko kako funkcionisu studije za strance u Srbiji? Mislim za prave strance na engleskom, ne ove iz bivsih republika. Postoji li nesto takvo uopste?

Iscepaš i uzmeš parče za rasadu. Jakog mi troška, glup je onaj ćale koji se tada ne obuče u rite.
poseban je gust cepati farmerke. uopste nije tesko kao sto izgleda, uvati se zadnji dzep i cimne svom snagom.
  • 2 weeks later...

KOliko stranac treba da bude u braku sa našim državljaninom da bi dobio naše državljanstvo? Da li je to dovoljan uslov?

Član 17.Stranac koji je najmanje tri godine u bračnoj zajednici sa državljaninom Republike Srbije i kome je odobreno stalno nastanjenje u Republici Srbiji može biti primljen u državljanstvo Republike Srbije ako podnese pismenu izjavu da Republiku Srbiju smatra svojom državom.

KOliko stranac treba da bude u braku sa našim državljaninom da bi dobio naše državljanstvo? Da li je to dovoljan uslov?
evo jedan quick odgovor, dok ne dođu rezident pravnici :edit - rezident pravnici su budni. Logično, zlo ne spava ^_^

Edited by Alphons

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.