Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Čemu služi plastična loptica u limenci finiš piva?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

To je jos ginis valjda prvi uveo, kao da ne peni kad otvoris....
Link to comment

istice mi u cetvrtak licna karta. nova, sa chipom. dosta me je neprijatno iznenadilo sto su mi je dali na 5 godina. sta su mislili, da cu da mrem?

 

sta mi treba za produzenje i gde da idem da to najbrze zavrsim?

 

mislio sam da online mogu da nadjem pouzdan info ali stativa, nista na zvanicnim sajtovima. na jednom forumu nadjoh da ne treba nista sem uplata, posto je sve vec pohranjeno u chipu.

 

ali bar da znam sta da uplatim da se ne smaram po mupu i redovima, a ni toga nema.

 

hilfe braco hilfe!

Link to comment

ah boze nikada necu nauciti da guglam.

 

hvala ti dobri covece.

 

ali ipak ne razumem da li se ovo odnosi na prvo vadjenje biometrijske lk ili se primenjuje i na produzenje. posto se sad prisecam da mi je neko ko je produzavao rekao da treba samo da se plati i to je sve, nikakva uverenja i slicno.

Edited by yolo
Link to comment

ah boze nikada necu nauciti da guglam.

 

hvala ti dobri covece.

 

ali ipak ne razumem da li se ovo odnosi na prvo vadjenje biometrijske lk ili se primenjuje i na produzenje. posto se sad prisecam da mi je neko ko je produzavao rekao da treba samo da se plati i to je sve, nikakva uverenja i slicno.

skroluj dole link koji ti je hamlet poslao

Link to comment

skroluj dole link koji ti je hamlet poslao

 

skrolovao, na sta mislis? trazim da nadjem sa kojim dokumentima produzujem biometrijsku LK. mozda sam slep  :cry:

 

@sky.... hvala rezervisao.

Link to comment

 

 

НАПОМЕНА:

- Извод из матичне књиге рођених и уверење о држављанству Републике Србије подносилац захтева за издавање биометријске личне карте ставља на увид само приликом првог издавања биометријске личне карте, а сваки наредни пут само у случају да је дошло до промене неког од личних података евидентираних у наведеним документима подносиоца захтева.

ne treba ništa od dokumenata sem stare LK i uplatnica. malo im je nepregledno i konfuzno sve jer se nigde ne pominje produženje već im je sve izdavanje.

Link to comment

Ovde zakažeš kad ti i gde odgovara i odeš sa uplaćenih 928 i 226 dinara. Završiš za dvaes minuta.

Zakazivanje  :wub:

 

Koje ludilo je bilo pre toga

 

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/41873/Svadje-pretnje-i-tuce-za-mesto-u-redovima-

 

Licno sam gledao kako covek jede spisak jedne grupe zato sto ima svoj. Policija se ne mesa u organizaciju da ih ne optuze za korupciju pa je sve islo jebe lud zbunjenog metodom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...