Jump to content
IGNORED

Kako izgleda vaš desktop (a.k.a. "radna površina")?


Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    23

  • Roger Sanchez

    22

  • Аврам Гојић

    12

  • belch

    12

Predlažem FastStone image viewer kao zamenu za ovog smaračkog irfana. :)

Koristim FastStone - mislim da si mi ga ti i preporucio :) - ali vise kad treba da radim nesto sa fotkama (ima onaj super Batch Converter); Irfan je tu samo za obican pregled. Ne cimam se inace previse sa fotkama u smislu obrade, mrzi me.

Link to comment

A šta fali Windowsovom image vieweru? Mislim, ako je reč o image vieweru.

meni uvijek granulira fotose kad zumiram. meni pikasin viewer najbolji, zajeban je samo kad ga gledajuć uvećanu sisui detalj pretvoriš u prozor a kontrole mu ostanu negdje pola metra iznad displeja..

Link to comment

A šta fali Windowsovom image vieweru? Mislim, ako je reč o image vieweru.

 

Ne znam, nisam ga nikada ni razmatrao kao dugotrajnu opciju. Znam da nije palio slike u full screen-u što kontam da može da se promeni. Kod fast stone-a volim što je jako light ali sve banalne opcije tipa promena i resize fotke i sl dostupne na pomeranje miša gore desno levo dole i sviđa mi se jako način na koji funkcioniše, svuda stižem za sekund. Nikad nisam ni pomišljao da mi treba nešto drugo, dakle, radi posao i to barem 5+ godina.

Link to comment

A šta fali Windowsovom image vieweru? Mislim, ako je reč o image vieweru.

 Ja ga nikad nisam koristio, pa ne znam. Moguce da je bolji u Win8.x, to ne koristim takodje. U stvari, ne znam zasto sam napisao ovaj post.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...