Jump to content
IGNORED

najave za filmske dogadjaje


I*m with the pilots

Recommended Posts

Bioskop u Goethe InstitutuRaspored:14.01.2013. u 19 časova Na drugoj strani28.01. u 19 časova Nestali04.02. u 19 časova Yella11.02. u 19 časova Popodne18.02. u 19 časova Moj prijatelj25.02. u 19 časova Spavač05.03. u 19 časova Život drugih12.03. u 19 časova Zofi Šol19.03. u 19 časova Čežnja26.03. u 19 časova Istina ili izazovO filmovima

Link to comment

poslednja sansa za Svete motore:

Projekcije filma "Atlas oblaka" u DKSG su otkazane.

Umesto njih će u petak 18, subotu 19. i nedelju 20. januara biti prikazani:

19h "Sveti Motori", r. Leos Carax

21h "7 dana u Havani", r. Laurent Cantet, Benicio Del Toro

Link to comment
:wub: Deveti po redu festival "7 velicanstvenih" pocece 30. januara u Sava centru:Sreda, 30. januar19.00 Searching For Sugar Man (U potrazi za Šugar menom) – Švedska/Velika Britanija, 86 min, režija Malik Bendjelloul21.15 Le the ou l'electricite (Čaj ili struja) – Belgija/Francuska/Maroko, 93 min, Jerome Le MaireČetvrtak, 31. februar19.00 Poslednja kola hitne u Sofiji – Bugarska/Hrvatska/Nemačka, 75 min, Ilian MetevPetak, 1. februar19.00 Palme – Švedska/Danska, 107 min, Kristina Lindstrom, Maud NycanderSubota, 2. februar19.00 Soundbreaker (pogledajte trejler ispod teksta) – Finska, 86 min, Kimmo KoskelaNedelja, 3. februar18.00 Hiver Nomade (Zimski nomadi) – 90 min, Švajcarska, Manuel von Sturler20.15 Soukromy Vesmir (Privatni svemir) – 83 min, Češka, Helena Trestikovahttp://www.magnificent7festival.org/pages/Program.html#
Link to comment
Meni se čini da je malo blam što Michael Madsen otvara FEST. Ne znam da li neko deli moje mišljenje.
O da. Pogotovu sto dolazi da otvori fest pravo iz Velikog Brata. A sto se programa tice rekao bih da je dosta dobar. Ja nisam odavno gledao dobre filmove u bioskopu pa sam utefterio ambicioznih 14 komada.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Preporuka za Ljudozdera Vegeterijanca od Branka Schmidta. Em je film odlican em su on i Rene Bitorajac odgovoralia na pitanja publike jedno pola sata nakon kraja filma. Bice i sutra u Fontani od 17h.Uz taj film za sada mi je najvece prijatno iznenadjenje festa bugarski "Boja Kameleona" totalna demisitifkacija tajnih sluzbi na Balkanu. Bice u 23h 3.3 u DKC pa ko voli neka ne propusti. Teofil approved.

Edited by pavllle
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...