Jump to content
IGNORED

Plejeri


Idioteque

Recommended Posts

Šta fali F11 za full screen?
talktothehand.gif Ja dolazim iz poštene kuće i kod nas se takve stvari ne rade.edit: probao foobar, testirao sa flacovima, ne mislim da je bolji zvuk od AIMP-a, ali mi se čini da mi možda malo više odgovara zbog čujnijih srednjih tonova. Verovatno tripujem. Takođe, Foobar zauzima nešto manje memorije pri radu.Ali, opet me nervira, jer sam brljao po opcijama (celih 6 minuta, posvetio sam se) i nisam uspeo da nađem file association, niti opciju da se skroluje ime pesme i izvođača u taskbaru dok je minimizovan. Pomagajte, molim. Edited by Lrd
Link to comment
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ion

    9

  • Lrd

    7

  • ZoNi

    7

  • Jolly Roger

    6

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
nisam uspeo da nađem file association
14npcoh.png@ Frank: ja koristim Lyrics Show Panelhttp://www.foobar2000.org/components/view/foo_uie_lyrics3 Edited by ZoNi
Link to comment
  • 2 weeks later...

Opet pomoć. Cela četiri minuta sam brljao po opcijama i nisam našao gde se namešta da difoltna radnja za dvoklik bude play u Potplayeru, a ne enqueue u playlist. 'Ajde pomagajte, molim.

Link to comment

Glupi HD formati!!od hardvera posedujem dual core 1.8 (klokovan na 2,25)3,5 GB rama memorije igeforce 8800gtod softvera kombinaciju:K-lite + CoreAVC 3.0uz gom playerrezultat:filmovi u visokoj rezoluciji (1080) zvuk kasni za slikom! Prvo vidim pomeranje usta tek onda rečenice koje izgovaraju ili prvo vidim eksploziju pa tek onda čujem istu!Za sada rešenje je u tome da te filmove puštam u VLC plejeru ali taj plejer ne podnosim i hteo bih da i HD fajlove gledam preko gom-a.Šta mi je činiti?

Link to comment

Od kada je ubacio izbacivanje nekih sranja (saveta, predloga, reklama, šta li) na dnevnoj bazi, Gom je dobio otpusnu listu sa mog računara. Jedini razlog zašto još nije deinstaliran je taj što me mrzi da vidim koja mu je najbolja alternativa.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Od kada je ubacio izbacivanje nekih sranja (saveta, predloga, reklama, šta li) na dnevnoj bazi, Gom je dobio otpusnu listu sa mog računara. Jedini razlog zašto još nije deinstaliran je taj što me mrzi da vidim koja mu je najbolja alternativa.
ništa ja od boldovanog nisam "sreo" ni prilikom instalacije ni prilikom korišćenja gom-a!Doduše ima neka fora prilikom instalacije gom-a da te pita jel hoćeš da ti "ask jeeves" bude glavni pretraživač ali .... ko čita sitna slova, nema problema :)
Link to comment

ne znam čemu tolika rasprava oko plejeraja ih imam gomilu i KM i gom i vlc i BS, instalirah i POT, a moze imam jos nekipre mi je KM bio prvi izobor, ako on ne radi, isao sam redom, bez mnogo udubljivaja, ako nista ne pomaze za neki film i ne gledam gasad mi se svidja BS jer umesam da nadje titlove. @eye, ja kod kuce imam (mislim, mozda gresim?) slabiju masinu od te tvoje i nemam nikakvih problema sa HD filmovima.

Edited by dekss
Link to comment
Glupi HD formati!!od hardvera posedujem dual core 1.8 (klokovan na 2,25)3,5 GB rama memorije igeforce 8800gtod softvera kombinaciju:K-lite + CoreAVC 3.0uz gom playerrezultat:filmovi u visokoj rezoluciji (1080) zvuk kasni za slikom! Prvo vidim pomeranje usta tek onda rečenice koje izgovaraju ili prvo vidim eksploziju pa tek onda čujem istu!Za sada rešenje je u tome da te filmove puštam u VLC plejeru ali taj plejer ne podnosim i hteo bih da i HD fajlove gledam preko gom-a.Šta mi je činiti?
jes isključio ili uključio inner codece u Gomu?
Link to comment
ništa ja od boldovanog nisam "sreo" ni prilikom instalacije ni prilikom korišćenja gom-a!Doduše ima neka fora prilikom instalacije gom-a da te pita jel hoćeš da ti "ask jeeves" bude glavni pretraživač ali .... ko čita sitna slova, nema problema :)
Mislim da je počelo da se javlja posle poslednjeg ili pretposlednjeg update-a.
Link to comment
Jedini razlog zašto još nije deinstaliran je taj što me mrzi da vidim koja mu je najbolja alternativa.
PotPlayer, Media Player Classic - Home Cinema (pa još Black Edition ;) )Puštaju sve kako treba, bez dodatnih kodeka.
Link to comment
kako?Uputstvo za to uključivanje/isključivanje.
U preferences odeš do kartice 'Filters' i u njoj klikneš na tab Disable filters. U tabu lupiš kvačicu na Enable Quick Play Mode i ako su ti sistemski kodeci i GPU dobro konfigisani, u Gomu koristiš DXVA za HD videjoje.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...