Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

THE WIRE (2002)

Featured Replies

Mustange, al' odgledaj svih 5 sezona pa onda pricaj. 

  • Replies 2.4k
  • Views 320.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ubio se Zigi Sobotka.

  • Gledam ponovo seriju i u ovodnoj špici druge sezone primećujem jedan potpuno nebitan ali meni jako zanimljiv detalj fikcije, pa rekoh da podelim:      

  • Jean-Luc Picard
    Jean-Luc Picard

    Andre Royo  ( Bubbles ) je pričao dosta vremena nakon završetka snimanja, kako mu je u jednom  momentu, u nekoj pauzi snimanja, dok je potpuno obučen i našminkan sedeo negde u blizini i čekao svoj red

Posted Images

4 minutes ago, ObiW said:

Mustange, al' odgledaj svih 5 sezona pa onda pricaj. 

da, da, tako smo svi- odgledali svih pet, pa tek onda iznosili utiske. :)

 

17 hours ago, Frau Gabrijela said:

da, da, tako smo svi- odgledali svih pet, pa tek onda iznosili utiske. :)

 

Pa ne, sad kad zavrsi sezonu isprica nam sta fali, a mi treba da joj kazemo "e al nece tako da ostane do kraja, videces". I tako 5 puta. Smara malo. 

19 hours ago, ObiW said:

Mustange, al' odgledaj svih 5 sezona pa onda pricaj. 

 

Vala ako joj se nije do sad svidjelo...

 

+1 za Sautlend

sautlend i žica na istoj temi :D

 

koga vi najvise volite u zici? a moze i koga ne volite? :)

 

auh, kima i mcnulty ako se ne po’vataju :laugh:...napeto. lepa kima bas bas

Edited by mustang

Ček da vidiš epizode kada

Spoiler

Kima postaje Meknalti. 


Sva sreća pa

Spoiler

ne gine :)  :( 

 

U Žici najviše volim Baltimor :fantom:

Hop wire, wire, wire, my raincoat is shaking

:D

odgledah...

kucam sa telefona pa necu dugo :)

 

solidna je serija. treba pogledati svakako. prve tri sezone mi se vise svidjaju, prisluskivanja, organizacija, nacin rada.

 

4. i 5. su mi vec bile smaranje, vise se bavile politikom i novinarskim zivotima. ponekad sam cak preskala scene. 

 

najslikovitiji su omar i bubbles. dva junaka za koje se lako covek veze. 

cela ta politika i geto zivot me uzasno podsetio na zivot proveden u cikagu, skoro pa identicni. mozda po korupciji cikago tu vise vodi. sleng se uvuce u uho posle 3-4 epizode.

 

jako je teska kompletna tematika, od onog sa ulice do samog vrha koji vodi jedan grad. ogledalo danasnjice svuda u svet u. totalno depresivno i porazavajuce. i opet neki ce se naci da glorifikuju ili ne shvataju tezinu i domino efekat svakog poteza. brutalno teska borba prezivljavanja gde se gresi hrane brze nego golubovi. 

 

 

 

Spoiler

al kad mi izginu omar od nove generacije bez mozga omg!!! i onda mu se ime zameni sa drugim lesom!!! 

   

 

  • 1 month later...

:cry:

Spoiler

123.png.41f37becef6b1ddfe55e1a7c4600e5de.png

 

 

Edited by Zico

jbg :(

ne daj se brt :(

 

Rip Meknalti

knedla u grlu uvek kada se setim te scene. :(

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.