Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Druga sezona je totalno otkidanje, najbolja galerija likova, setova (ona prčvara gdje se sklapaju poslovi), likovi za koje se vežeš... Ma, totalno ludilo, meni najbolja sezona. 

 

+1

Link to comment

Ja se jos uvek trzam na kasting- Mahoni kao forenzicar, Balardova kao bivsa zena, ali Barnfader kao Orlando hipi PIMP :rolf: .

Pa Gafni sudija, jos neko se tu provukao...

Link to comment

Odgledah i tu "magicnu-najbolju drugu" sezonu i nisam preterano odusevljen.

 

Sablon, koji se ponavlja-imamo ime, nadjite sliku, ubacite dousnika, trk kod sudije da on potpise odobrenje za prisluskivanje, prva faza prisluskivanja sve imamo svi srecni i zadovoljni, druga faza oni su skapirali pa bacaju pejdzere/mobilne, na kraju racije, veliki se izvlace, posao ide dalje...

 

Kad uzmognem vremena protrcacu kroz ovih 100+ strana, ziv nisam dok ne vidim cime vas je kupila ova serija.

 

 

A sad-katran i perje, znam sta sledi.

Link to comment

Polako bolan, gustiraj, nije ovo makijato na Savanova promenadi, provrtiš kaščicom, suneš u cugu, platiš papreno i odeš, ovo je domaća kafa kod komšije muslimana, prvo se zdravite, pa se izuješ, pa sjednete, pa se gledate i pitate za zdravlje jedno pet minuta dok on melje kafu na kuku, pa onda on pristavi (turi) džezvu vode, pa onda nastavite priču, pa provri kafa, pa on u drugu džezvu ubaci kaš'čicu i po, dvije samljevene kafe po čovjeku (usput malo i prospe na ploču, k'o fol greškom, ali taman da zamiriše) pa tu džezvu stavi na šporet da se i ona malo zapeče (što bi rek'o Cune), pa onda to poklopi onom vrelom vodom da se čuje onaj zvuk gašenja, pa da kafa baci ključ dva-tri puta, pa presiječe tu kafu vodom do uvrh džezve, pa onda svakom u fildžan prvo dolije malo vode da ne bude prejaka, pa pokupi pjenu ("kajmak") svakom ravnomjerno, pa sipa, pa posluži sa 'ladnom vodom, pa opet nastavite priču, otpijajući kafu u gutljajima uz srkanje i uzdahe, pa onda on dospe još kafe u fildžan i tako nekoliko puta, da ti zapravo skontaš da ni nisi došao radi te kafe...

 

Jer ionako nisi došao po korisne sastojke kafe da ih suneš u sebe, ako ti je do koristi bolje popij čašu vode  :D

 

 

Na stranu sve, možda ti nije legao "pace" serije, meni je druga sezona bila bolja kad sam drugi put pogledao seriju, nisam se toliko primao na priču (tačnije zna čovjek da se pogubi malo u tim hijerarhijama, affidavit, subpoena, udri nedaj) i saspens i iščekivanje šta će biti već sam onako gledao svaki kadar i hvatao cake i detalje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...